+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Офісна АТС: відмінності від міської АТС

Офісна АТС: відмінності від міської АТС

Сьогодні вже неможливо уявити сучасний офіс без офісної міні-АТС. Наявність сучасної телефонної станції дозволяє впевнено почувати себе не тільки колективу співробітників, а й бізнес партнерам.

АТС для офісу (або офисна АТС) – це автоматична телефонна станція, яка призначена для експлуатації всередині компанії. Від станцій, які використовують оператори зв'язку, вона відрізняється ємністю телефонних ліній і номерів (менше ста), діленням телефонної мережі на «зовнішню» та «внутрішню».

Залежно від класу, офісна міні-АТС може приймати, сигнал від телефонних операторів (цифрові потоки, аналогові лінії). Найчастіше для зв'язку з АТС використовують такі телефони: аналогові, цифрові або IP-телефони.

Використання АТС дає можливість відмовитися від комутації кожного абонентського пристрою (телефону, модему або факсу) до громадської телефонної мережі.

Офісна АТС

Відсутність міні-АТС на підприємстві, призводить до окромого підключення телефонної лінії від оператора мережі до кожного пристрою, що дуже дорогого, для ведення будь-якого бізнесу

Основна відмінність офісної АТС від міської АТС – це:

  • забезпечення доступних схем комутації (зв'язок без блокувань);
  • великий обсяг абонентських функцій та можливостей;
  • інтелектуальні системи роздачі викликають сигналів абонентам;
  • підтримка інтегрованих CRM-підсистем та SDK-систем;
  • надійність та система резервування, що надає безперервність телефонного зв'язку.

Види АТС

Зараз різні виробники виробляють офісні АТС практично будь-якого виду та конфігурації. За способом комутації станції поділяються на: аналогові, цифрові та гібридні.

Аналоговим станціям притаманна найменша вартість порту, до них підключаються тільки аналогові телефони.

У цифрових, тональний сигнал трансформується у цифровий електросігнал, і має всього два значення «0» та «1». Як правило, такі станції використовують цифрові телефони та інші пристрої, з підтримкою цифрових портів.

Гібридні відрізняються від цифрових АТС методами комутації сигналів. У них комутується аналоговий сигнал без зміни. Термін «гібридні лінії» означає, що до етім лініях є можливість підключати та аналогові, та системні телефони.

Плюси від використання офісних відомчих телефонних станцій безперечні. При правильному використанні, сучасна міні-АТС, дає значний економічний ефект, в плані зниження витрат на зв'язок. Дзвінки всередині компанії безкоштовні, час на встановлення зв'язку вкрай мало. Будь-яка організація може програмувати АТС, відповідно до своїх потреб, розподіляючи серед працівників право виходу на зовнішні мережі тощо.

Крім офісних міні-АТС на сьогоднішній день ніякий інший прилад не в змозі дати бізнесу високу якість, бездоганну надійність та зразкову простоту зв'язку, життєво необхідну малому офісу або великий корпорації.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 01-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обладнання та засоби телефонного зв'язку для складу
Обладнання та засоби телефонного зв'язку для складу

Обладнання та засоби телефонного зв'язку для складу забезпечують можливістю приймати дзвінки від клієнтів, у тому числі і міжміські, на прийом...

Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії
Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії

Музею просто необхідна система телефонізації – це факт: за допомогою голосового спілкування можна домовитися про проведення екскурсій,...

Що таке факсимільний апарат?
Що таке факсимільний апарат?

Що таке факсимільний апарат? Факс чи факсимільний апарат – це пристрій, призначений для передавання даних (текстів, малюнків) в...

Всі статті