+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Огляд безкоштовних програм для відеоспостереження

Огляд безкоштовних програм для відеоспостереження

Для роботи з системами відеоспостереження необхідно програмне забезпечення (ПЗ), яке дозволяє найбільш комфортно та доступно використовувати весь функціонал відеокамер для користувача.

На жаль, стандартний софт, яким оснащені пристрої та додаткові компоненти відеосистеми, не завжди відповідає даним вимогам.

Вашій увазі в рамках цієї статті ми спробуємо надати короткий огляд безкоштовних програм для відеоспостереження, доступних для скачування в мережі Інтернет абсолютно безкоштовно та цілком легально.

Програми для відеоспостереження

Розглянемо перелік популярних програм.

AbelCam 4.2 – безкоштовна програма, що дозволяє проводити запис відео з веб-камери, а так само редагувати відеозаписи. Вона може працювати з будь-якими типами камер, звичайними веб-камерами, у тому числі бездротовими та відразу з декількома джерелами.

AbelCam налаштовується так, що запис з камери спостереження тільки у випадку, якщо в кадрі з'являється рухомий об'єкт. Так само за допомогою налаштувань можна позначати «мертві зони». ПЗ може передавати відео та звук в режимі реалтайм, підтримуються Windows Media та Motion JPEG потоки. Дозволяється визначати різні параметри для редагування. Крім цього в AbelCam є функції веб-сервера, які підтримують PHP, CGI, SSI, Ajax та Proxy.

Програми для відеоспостереження

AV100 – безкоштовна утиліта від Arecont Vision для систем з високим дозволом. Дозволяє здійснювати контроль до 16 відеокамер у високому дозволі, проводити запис з роздільною здатністю 1920x1200 (HDTV-якість) зі швидкістю 240 к/с.

КОДОС-відеомережі – програма відеоспостереження, яку можна завантажити безкоштовно. В ній можливе підключення до 4 відеокамер. Можливості, які притаманні сучасним системам відеоконтролю, реалізовані в ній. Детектор звуку, детектор руху, керування доступом до перегляду відеоданих, регулювання часу, включення режиму запису з камер тощо. Дозволяє здійснювати налаштування положення та величини вікон на моніторі. Крім цього у цієї програми досить зручний інтерфейс користувача. Вільно розповсюджується в мережі.

VN-RS800U – безкоштовне ПЗ для відеоспостереження, призначене для управління моніторингом та мережевою системою. Відеосистема, яка обслуговується цією програмою, включає в себе до 32-х IP-відеокамер. VN-RS800U досить знайшла широке поширення в малому та середньому бізнесі. Швидкість при одночасного запису та відображенні до 60 к/с, але в тому випадку, якщо активна тільки функція запису, то швидкість збільшується до 90 к/с. Читання файлів можливо в VGA-форматі зі швидкістю не менше 16 к/с.

Таким чином, ми розглянули чотири найпопулярніші безкоштовні програми для відеоспостереження, доступні в мережі. Хочемо зазначити, що функціонал обраної вами програми буде сильно залежати від її версії, тому перед остаточним вибором варто детальніше ознайомитися з можливостями кожної.

Всі вони мають приємний інтерфейс та не дуже вимогливі до заліза та є повнофункціональними програмами, що дозволяють зручно працювати з відеоспостереженням. Використовують операційні системи сімейства Windows від XP до Win7, так улюбленими в Україні.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 28-02-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як формується вартість систем безпеки?
Як формується вартість систем безпеки?

Як формується вартість систем безпеки? Для початку, необхідно розуміти, що ціна та якість дешевого відеоспостереження залежить від багатьох...

Відеокамери для спостереження: сфери та галузі використання
Відеокамери для спостереження: сфери та галузі використання

Яку ж користь дає нам використання відеонагляду? В яких сферах такі системи є популярні? Перш за все такі системи дають нам дійсно якісний...

Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?
Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?

Системи відеоспостереження призначені для того, що б забезпечувати цілодобову охорону того чи іншого приміщення. Систем відеоконтролю сьогодні...

Всі статті