+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Характеристики та види розподільних пристроїв

Характеристики та види розподільних пристроїв

Комутаційно-розподільні пристрої представлені у вигляді зручних комутаційних панелей для розподілу та з'єднання волокон лінійного оптичного кабелю, за допомогою з'єднувальних шнурів та оптичних пігтейлів.

Види розподільних пристроїв

Які бувають види розподільних пристроїв? Існують муфти стійкового та настінного виконання. У більшості випадків муфти виготовляються з алюмінієвого сплаву (легкі) з антикорозійним покриттям. Касети для запобігання місць зварювання (сплайс) дають можливість використовувати термонасадкові трубки (КДЗС) довжиною 40 мм або 60 мм. У спеціалізовані гнізда можуть інсталюватися адаптери БС, БС або БТ типів. Всі вони призначені для з'єднання кінцевого обладнання та багатожильного оптичного кабелю за допомогою комутаційних шнурів та комплектуються сплайс-пластинками та оптичними адаптерами.

Оптичні муфти застосовуються для захисту зварних з'єднань оптичного волокна при зрощуванні (розгалуженому та прямому) оптичних кабелів.

Оптичні муфти

Оптичні бокси призначені для установки всередині комутаційних конструкцій ( шаф, боксів, стійок та т.п.). Головне завдання оптичного боксу це виконувати функцію розподільного пристрою для зварювання оптичного кабелю.

До характеристик оптичних муфт можна віднести:

  • максимальне число волокон, що з'єднуються, (шт);
  • діаметр оптичного кабелю, що з'єднується (мм);
  • температура експлуатації (°С);
  • відносна вологість (середньорічне значення), (%);
  • зусилля здавлювання, (кН/см (кгс/см));
  • удар, (Н/м (кгс/м));
  • габаритні розміри: діаметр, (мм), довжина (мм);
  • маса не більше, (кг).

Існують оптичні бокси призначені для монтажу в дюймові стійки та застосовується для окінцевання оптичних кабелів методом зварювання з використанням пігтейлів. Такі бокси є універсальним рішенням для реалізації ввідно-розподільних пристроїв. Надійна фіксація оптичних кабелів забезпечується конусною затискною конструкцією порту, фіксацією силових елементів кабелів в спеціальних затисках та додатковим кріпленням з використанням нейлонових стяжок.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 28-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке міні-колона і як її встановити?
Що таке міні-колона і як її встановити?

Практика показує, що міні-колона не втрачає своєї актуальності у відкритих інтер'єрах. Ті ж офіси, банки, магазини, каси працюють з провідними...

Як замінити старі кріпильні елементи на нові?
Як замінити старі кріпильні елементи на нові?

Якщо на об'єкті замовника діє розгорнута і структурована кабельна система , до її складу в обов'язковому порядку входять кріпильні...

Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу
Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу

Короткі відомості з правил по прокладанню кабелю по стінах будинків локального призначення. При роботі повинні використовуватися безпечні та...

Всі статті