+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок?

Як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок?

У даній статті розкривається питання про те, як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок? Бездротові мережі в плані зручності прокладки і запуску в експлуатацію значно перевершують кабельні мережі стандарту Ethernet. До недавнього часу основним недоліком використання технологій Wi-Fi була висока ціна на обладнання, однак за останні роки воно майже зрівнялася в ціні з іншими обладнання на ринку. Однак не варто вважати, що все так бездоганно.

Особливості монтажу

Перед тим, як організувати мережу Wi-Fi для коректної роботи потрібно, щоб на етапі планування були враховані всі особливості приміщення, також бажано щоб людина, яка здійснює налаштування мережі була знайома із загальним курсом фізики та знала принципи розповсюдження радіохвиль. Погано розуміючи принцип роботи даної мережі можна звести на нівець всі її переваги.

Поширені помилки

Прикладом помилок в плануванні може служити встановлення занадто великої потужності сигналу на точку доступу. Якість покриття не збільшиться, а навпаки дана точка доступу буде створювати перешкоди для сусідніх точок, які працюють в одному і тому ж частотному діапазоні. Крім того, сигнал від точки буде виходити за межі приміщення (офісу, квартири, території підприємства чи якогось роду розважального комплексу), а це означає що за відсутності належного рівня захисту (хоча б складні паролі доступу для підключення до мережі) будь хто може користуватись точкою доступу підприємства.

Точка доступу

Найбільш поширеними бувають помилки при виборі місця оптимального розташування точки доступу, при виборі обладнання (маршрутизаторів, підсилювальних антен, додаткових точок доступу) та при проведенні налаштуваня мережевого обладнання (вибір частоти, потужності, орієнтації антен). Проведення даних налаштувань методом тику є неефективним та займає багато часу.

Для полегшення процесу організації мережі Wi-Fi існує спеціалізоване програмне забезпечення. З його допомогою можна легко спростити процес планування, налаштування та подальшої оптимізації її архітектури. Для запуску та коректної роботи програми потрібно мати обладнання яке буде налаштовуватись та бажано ноутбук із WI-FI модулем, або додатковою антеною для більш точних результатів вимірювань.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 11-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Види каналів передачі даних в ХХ столітті
Види каналів передачі даних в ХХ столітті

Дана стаття розповість, які існують види каналів передачі даних в ХХ столітті, а також їх можливості та застосування. Аналогова...

Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу
Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Для введення кабелю в тех. приміщення допустимо як використання існуючих технологічних отворів, в тому числі слухових вікон, так і буріння...

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі...

Всі статті