+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Основні етапи розвитку інформаційних систем

Основні етапи розвитку інформаційних систем

Від початку свого існування та до нинішнього часу інформаційні системи зазнали багато змін. Від перших розробок до сучасних багатофункціональних та простих систем пройшло дуже багато років.

Перші основні етапи розвитку інформаційних систем, їх створення, з'явилися ще у 50-х роках ХХ-го століття: саме у той час вченими світу була усвідомлена вся важливість інформації, як такої. Почали створюватися електронні засоби для зберігання і обробки інформації. На перших порах основним завданням таких приладів було обчислення та зберігання отриманих результатів.

Інформаційні системи того часу володіли обмеженою кількістю функцій та можливих для збереження даних. Але під кінець 50-х розмір пам'яті приладів дещо збільшився, тому у вчених з'явилася нова мета: створення багатофункціональної електронної бази даних.

60-ті роки

60-ті роки представили нові етапи інформаційних систем, розвитку їх функціональності. Об'єм пам'яті електронних пристроїв збільшився, також були створені засоби, за допомогою яких прилади інформаційних систем могли виконувати кілька різнотипних функцій. Вся інформація, що зберігається у базі даних, відображалася за допомогою відповідного програмного забезпечення. Спосіб відображення інформації прямо залежав від використовуваних програм.

70-ті роки

70-ті та початок вісімдесятих років характеризуються значним стрибком у розвитку інформаційних систем. Електронні бази даних стали використовуватися безліччю компаній для оптимізації процесів діяльності підприємства. Бухгалтерський та фінансовий облік почали вести за допомогою спеціальних пристроїв, обсяг пам'яті та функціональність яких були досить великими.

Персональний комп'ютер 1979 року

Єдиним недоліком було те, що пристрої, що забезпечують функціонування інформаційних систем, володіли хоч і великим, але обмеженою кількістю функцій. Специфіка функціональності формувалася при створенні пристрою та у ході його експлуатації не могла змінитися. 

Ще одним важливим фактом, яким ознаменовані етапи інформаційних систем тих років, є те, що вперше почали розроблятися звичні для сучасних людей, персональні комп'ютери, специфіка функціональності яких може змінюватися в залежності від потреб користувача.

80-ті роки

В кінці 80-х та на початку 90-х нарешті стали з'являтися повноцінні персональні комп'ютери, які дали можливість легко оперувати даними у будь-яких інформаційних системах.

Такими були основні етапи інформаційних систем, завдяки яким в сучасному світі можна без найменших проблем оперувати величезними інформаційними масивами.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 26-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як створити бездротову локальну мережу?
Як створити бездротову локальну мережу?

Проводове з'єднання забезпечує передачу даних за різними кабельних трасах за допомогою дротів. Бездротова локальна мережа дозволяє...

Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу
Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Для введення кабелю в тех. приміщення допустимо як використання існуючих технологічних отворів, в тому числі слухових вікон, так і буріння...

Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради
Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради

Багато користувачів, що застосовують для доступу у глобальну мережу Internet такий пристрій, як 3G-модем, часто стикаються з проблемою...

Всі статті