+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Основне завдання і мета створення інформаційної системи

Основне завдання і мета створення інформаційної системи

Будь-яка база даних створюється для вирішення маси різнотипних проблем, але все ж основна мета створення інформаційної системи – це пошук, аналіз та збереження інформації. Такі інформаційні масиви, функціонування яких підтримується сучасними комп'ютерами, дозволяють зберігати величезні кількості даних та швидко надають доступ до будь-якого цікавого для файлу. Крім цього існує велика кількість інших цілей.

Цілі створення інформаційної системи

Зберігання даних різних структурних типів. У сучасному світі вже не існує інформаційних баз, які б працювали з файлами тільки одного типу. Мета інформаційної системи в сучасному світі – це зберігання різнотипних даних. Зазвичай, для підвищення функціональності таких інформаційних систем використовують кілька носіїв даних, кожен з яких містить в собі файли певної структури.

Інформаційні системи та технології

Аналіз та прогноз функціонування потоків інформації. Бази даних обробляють файли та вивчають способи їх отримання та передачі. Це робиться для того, щоб можна було стандартизувати пристрої, що забезпечують роботу інформаційних систем, та мінімізувати час обробки та передачі даних.

Дослідження та створення нових способів зберігання та відображення інформаційних масивів. Дана мета покликана зменшити будь-які витрати на зберігання інформації, а також створити нові способи, за допомогою яких відповідна запиту користувача інформація швидше перебувала в базі даних та відображалася на моніторі.

Створення програм та техніки, за допомогою яких інформація, створена для сприйняття людиною, могла б прийматися приладами, що забезпечують функціонування та розвиток інформаційної системи. Це програми та пристрої на подобу тих, які дозволяють в автоматичному режимі вносити текст з паперу в інформаційну систему комп'ютера.

Створення нових пошуково-інформаційних засобів, для автоматизації та прискорення процесу, а також пошуку потрібних файлів. Мета інформаційної системи в такому випадку – це автоматичне перетворення запиту користувача із звичайного мови у програмний код.

Створення спеціальних інформаційних мереж, в які входять: банки даних, термінали передачі, центри обробки та засоби для швидкого зв'язку. По суті, інформаційні системи в сучасному світі здійснюють величезну кількість функцій, без яких не могли б функціонувати ніякі інші системи.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 26-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як підключити комп'ютер до комп'ютера?
Як підключити комп'ютер до комп'ютера?

Сучасна людина звикла використовувати велику кількість гаджетів, комп'ютерів та іншої техніки. Дуже часто одна людина використовує відразу...

Сфери застосування комп'ютерних мереж
Сфери застосування комп'ютерних мереж

Сфери застосування комп'ютерних мереж сьогодні надзвичайно широкі: від невеликої квартири до великого заводу. Як стверджує статистика, від 15...

Розробка інформаційних систем для бізнес-процесів
Розробка інформаційних систем для бізнес-процесів

Інформаційні системи (ІС) являють собою узгоджений комплекс, в який входять: бази даних, система управління БД, прикладне програмне...

Всі статті