+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку

Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку

Перед тим, як в котеджне селище будуть заселятися мешканці, необхідно забезпечити їм належний рівень зручності.

Ми говоримо про необхідність прокладки всіх комунікаційних ліній – це комплексна робота, та інсталяція систем телефонного зв'язку буде одним з її обов'язкових етапів. Зрозуміло чому: для жителів селища, що знаходяться на деякій відстані від міста, дуже важливо завжди мати можливість подзвонити з дому та бути почутими. 

Давайте без зайвих слів перейдемо до того, які типи зв'язку існують та як прокладається цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках?

Типи звязку

Як правило, всі комунікації закладаються вже на етапі будівництва та оснащення котеджного містечка, тому можна буде вибрати не тільки цифровий, але й аналоговий тип зв'язку. За однією кабельної лінії можна одночасно організувати телефонію, Інтернет, систему охоронної, пожежної, газової сигналізації – це зручно. Але, природно, при цьому потрібно буде захистити дроти від зовнішніх впливів і, на тих ділянках, де це можливо, провести прихований монтаж.

Встановлення цифрового телефонного зв'язку

Якщо ж проводиться цифровий телефонний зв'язок, необхідно встановити загальну IP-АТС та стаціонарні IP-апарати у всіх котеджних будинках. При цьому необхідно організувати локальну мережу на базі селища зі своїм коротким внутрішнім номером. Зовнішня зв'язок буде здійснюватися через сервер з IP-АТС – його необхідно захистити від вірусних та хакерських атак.

IP-телефон

Також можлива ситуація, коли необхідно перевести котеджне селище з «аналога» на «цифру». У такій ситуації потрібно буде підключити до вже встановленої АТС VoIP-шлюзи, за якими абоненти будуть виходити в інтернет. В даному випадку важлива грамотна настройка, адже необхідно підключити кожен будинок і всі апарати – це досить трудомістке завдання.

До речі, при будь-який інтернет-телефонії необхідно подбати про широту каналу, по якому користувачі будуть здійснювати дзвінки і, відповідно, виходити у Всесвітню Павутину. Навіть якщо всі жителі коттеджного селища одночасно захочуть поговорити, потрібно, щоб цей канал забивався до 30-40%.

Пам'ятайте, інсталяція телефонних мереж є ключовим етапом організації комунікацій сучасного рівня на об'єктах заміської нерухомості, тому кожен професіонал повинен бути відмінно знайомий з усіма тонкощами цього процесу.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Телефонія на підприємстві: міні АТС для офісу
Телефонія на підприємстві: міні АТС для офісу

Ви являєтеся керівником великої компанії чи підприємства, або їх технічним директором? Ви бажаєте організувати якісний внутрішній зв’язок...

Як зробити підключення телефонії в багатоквартирних будинках?
Як зробити підключення телефонії в багатоквартирних будинках?

Необхідність телефонізації багатоквартирних будинків ні у кого не викликає сумнівів – це норма сучасного життя. І завдання це актуальна:...

Що таке корпоративна телефонія?
Що таке корпоративна телефонія?

Проектування та установка корпоративної телефонії є найважливішим етапом в роботі будь-якого підприємства, починаючи від самої маленької фірми,...

Всі статті