+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?

Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?

Будівництво ультрасучасних бізнес-центрів у великих містах сьогодні зовсім не рідкість. Це досить нове для нашої країни явище, тому ще не всі до кінця розуміють, для чого потрібні ці точки ділового життя.

Бізнес-центр – це одне або цілий комплекс будівель, з добре розвиненою інфраструктурою. Метою створення сучасних бізнес-центрів є надання послуг діловим людям – від розміщення реклами до здачі в оренду офісів та приміщень в будівлі. Таким чином, в одних стінах та під одним дахом збираються відразу кілька організацій, кожній з яких необхідний інтернет, створення єдиної комп'ютерної мережі, підключення великої кількості оргтехніки, та т. п. Без кабельних мереж в цьому випадку ніяк не обійтися. Виникає питання, як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?

Особливості монтажу

Краще всього, якщо прокладка кабельних мереж до бізнес-центру проводиться в момент спорудження будівлі. Однак, діючі бізнес-центри часто розташовуються зовсім не в нових будівлях, а добре оброблених або відреставрованих старих. Такі споруди, 10-20-30-річної давності, абсолютно не розраховані на використання в них складних комп'ютерних систем, з величезною кількістю кабелів та проводів. Але сучасні кабельні мережі сьогодні можна встановити навіть в таких умовах. При цьому найважливішу роль відіграють такі дані, як кількість техніки, яку планується підключити, план приміщення, розташування робочих місць співробітників організації, та т. п.

Кабельна мережа

Основна вимога до інсталювання кабельної мережі для бізнес-центру є її висока пропускна здатність. Пропускний канал повинен бути розрахований на 10-кратне навантаження, по-порівнянні з тією, що задовольняє стандартним потребам організацій. Адже в години пік, які в багатьох компаніях зовсім не рідкість, навантаження на мережу зростає в рази.

Подібний 10-кратний ресурс – запорука того, що навіть при розширенні підприємства та збільшення робочих місць, кабельна мережа все одно «витримає». Можливість масштабування слабкострумової кабельної системи повинна бути закладена ще на початковому етапі проектування. Краще, якщо можливість росту організації та припливу в неї співробітників буде розглянута заздалегідь, ніж в певний момент виникне необхідність переробляти всю роботу. Однак, та така можливість теж є.

Універсальність – ще одна вимога до кабельної мережі, яку планується прокласти в бізнес-центрі. Адже до неї повинна інтегруватися будь-яка офісна техніка та телефони, а не тільки комп'ютери. Ідеально, якщо є можливість одночасної інсталяції відразу телефонних та обчислювальних мереж.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 10-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як замінити старі кріпильні елементи на нові?
Як замінити старі кріпильні елементи на нові?

Якщо на об'єкті замовника діє розгорнута і структурована кабельна система , до її складу в обов'язковому порядку входять кріпильні...

Слабкострумні інженерні мережі для готелів
Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу
Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу

Короткі відомості з правил по прокладанню кабелю по стінах будинків локального призначення. При роботі повинні використовуватися безпечні та...

Всі статті