+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?

Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?

Одним з незаперечних переваг сучасного торгово-розважального центру є наявність виходу в Інтернет. Більшість людей цінують зручну можливість відвідування цікавих сайтів за чашкою кави в кафе, більярдній або залі для боулінгу.

Тому проектування безпровідної мережі для ТРЦ просто необхідно: монтаж точок доступу дозволить створити повноцінне покриття з широким Інтернет-каналом.

Більш того, впровадження проекту в життя дасть можливість уникнути серйозних витрат часу та грошей, пов'язаних з прокладанням тисяч метрів кабелю. Але для успішної реалізації безпровідної мережі.

Організація бездротової мережі Wi-Fi

В першу чергу, як організувати мережу Wi-Fi, необхідно забезпечити покриття на всій території ТРЦ, навіть якщо його корисну площу планується використовувати далеко не на 100%. Власники торгово-розважального центру повинні розуміти, що завжди може знайтися новий орендар, готовий зайняти приміщення, яке було раніше порожнім, якому знадобиться вихід в Інтернет. Краще передбачити таку можливість на етапі інсталяції безпровідних мереж – так як на початковій стадії реалізації проекту витрати будуть більші, але зате до вирішення цього питання можна буде вже не повертатися.

Варто також продумати можливість захисту каналів, виділених для кожної групи користувачів. Простий приклад: на території торгово-розважального центру можуть розташовуватися кафе, зали настільного тенісу та тому подібні заклади – природно, відвідувачам цих закладів потрібна безпровідна мережа із загальним доступом. Але одночасно в сусідніх приміщеннях та відділах ТРЦ можуть бути відкриті магазини, у яких той же Wi-Fi буде використовуватися для автоматизації обліку, здійснення замовлень у постачальників – словом, для роботи. Відповідно, у відвідувачів кафе не повинно бути доступу до ресурсів інших магазинів, тому і потрібно передбачити механізми захисту передачі даних від кожного роутера.

Wi-Fi роутер

Для того, щоб правильно організувати мережу Wi-Fi для ТРЦ потрібно задати балансувальні функції, що дозволяють вирівняти навантаження між різними точками доступу. У торгово-розважальному центрі часто відкриваються великі за площею об'єкти, розділені безліччю перегородок, наприклад, ті ж кафе або ігрові зали та для їх обслуговування потрібно відразу кілька Hot Spot. Необхідно, щоб в момент пікових навантажень всі запити користувачів, які прийшли в такий заклад направлялися не на одну точку доступу, а рівномірно розподілялися між усіма.

Враховуйте ці нюанси на стадії опрацювання та реалізації проекту – тоді інсталяція безпровідних мереж в ТРЦ пройде на дійсно професійному рівні.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 16-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Підключення Wi-Fi в бізнес-центрі
Підключення Wi-Fi в бізнес-центрі

Бізнес-центри – це сучасні ділові комплекси. Їх послугами та сервісами користуються всі: від великих та дрібніших бізнесменів до урядових...

Оптичні кабелі: різновиди та характеристики
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики

Волоконно-оптичний кабель фахівці вважають одним з найбільш перспективних видів кабельної мережевої продукції. Саме завдяки оптоволокну...

Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів
Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів

У даній статті ми поговоримо про те, що таке протоколи передачі даних, і що вони являють собою? Це комплекс угод, що визначає порядок обміну...

Всі статті