+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як обрати Wi-Fi для офісу?

Як обрати Wi-Fi для офісу?

Сьогодні все більше підприємств переходять на Wi-Fi і тому подібний зв'язок, віддаючи перевагу його мобільності та зручності. Тому проектування безпровідних мереж є актуальним завданням для професіоналів. На які моменти варто орієнтуватися, щоб організувати вихід корпоративного клієнта в інтернет на гідному рівні та як обрати Wi-Fi для офісу?

Звичайно, перед тим як обрати Wi-Fi, в першу чергу потрібно орієнтуватися на масштаби підприємства, на те, скільки робочих комп'ютерів необхідно буде підключити, на те, на якій території необхідно розгорнути мережу. Нагадаємо, згідно стандарту IEEE 802.11b покриття однієї Hot Spot складає 100 м в одному приміщенні з легкими перегородками та 30 м – між кімнатами. На це і варто орієнтуватися: можуть бути випадки, коли при монтажі безпровідних мереж потрібно буде встановити тільки одну точку доступу. Але можуть бути та ситуації, коли для покриття необхідно буде провести інсталяцію кількох Hot Spot.

Wi-Fi роутер

При цьому потрібно подбати про надійність мережі, незалежно від її масштабів. Необхідно захистити вхід паролем, щоб сторонній користувач не міг до неї підключитися. Крім того, настійно рекомендується встановити роутери, які підтримують алгоритми шифрування. Завдяки цьому несанкціонований доступ до самої мережі або до інформації всередині неї буде попереджено.

Топологія локальних систем

Звичайно, необхідно продумати топологію: в найпростішому випадку, в офісі маленької компанії, має сенс створити однорангову локальну систему підключення «точка-точка». Також доцільно здійснити впровадження безпровідних мереж «стільникового» типу, коли є кілька центрів, кожен з яких обслуговується своїм власним Hot Spot, але при цьому разом вони з'єднані одним кабельним каналом. Така інфраструктурна топологія досить популярна в силу збереження надійності та мобільності. Практика показує, що саме така система підключень найбільш зручна для дрібних та середніх, молодих та тих, що розвиваються підприємств, схильних міняти місце розташування свого офісу або розміщуються у будинках пам'ятках архітектури та культури.

Якщо ж ми маємо справу з великим підприємством, стратегія забезпечення Інтернетом може бути дещо іншою. Так, монтаж безпровідних мереж та ввибір Wi-Fi варто проводити в будь-якому випадку, але в такій ситуації його можна доповнити прокладкою кабельних ліній. Це буде додатковою страховкою для підприємства, що потребує безперебійний вихід в Інтернет.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 16-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?
Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?

Сучасній людині потрібно, щоб вихід в Інтернет у нього не просто був, а був в самому зручному форматі. Саме тому такою популярністю стали...

Як працюють оптоволоконні лінії?
Як працюють оптоволоконні лінії?

Зараз інформація (відео, аудіо та інша) передається в основному в оцифрованому вигляді, при цьому оптоволоконні системи є кращими. На суші в...

Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій
Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій

На даний момент існує кілька технологій інформаційних мереж. Залежно від того, яку територію вони охоплюють, вони поділяються на різні види...

Всі статті