+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Організація бездротової мережі на заводах та фабриках

Організація бездротової мережі на заводах та фабриках

Інженерні комунікації великих промислових об'єктів базуються на структурованих кабельних мережах. Але одночасно з цим варто впроваджувати бездротові технології – вони є зручною необхідністю сучасності, а не модним віянням.

З їх допомогою можна оптимізувати процеси обліку продукції, яка випускається заводом, або фабрикою, операції переміщення, відвантаження, перевезення та збуту товарів.

Крім того, бездротові мережі дають широкосмуговий вихід в інтернет та дарують багаті можливості IP-телефонії. За ними майбутнє, та організовувати безпровідну мережу передачі даних (БМПД) дійсно варто, особливо з урахуванням порівняльної дешевизни їх прокладки.

Організація бездротової мережі

Організація бездротової мережі на заводах та фабриках, у випадку, якщо необхідно оптимізувати та автоматизувати робочий процес, потрібно в першу чергу встановлювати точки доступу на складах та в логістичних центрах, а в другу – на виробничих цехах.

«Серцем» будь-якої топології повинна бути серверна – природно, саме там повинен розташовуватися головний контролер управління, що потребує гнучкої та багатокомпонентної налаштованості. На це обладнання покладаються функції розподілу навантажень між окремими точками доступу, роумінгу, аналізу працездатності, виявлення загроз та несправностей. Саме в серверне приміщення будуть зводитися всі сигнали від точок доступу.

Серверна кімната

Тепер перейдемо до того, в якій частині заводу, або фабрики повинно знаходитися подібне приміщення, в складській, технічній чи адміністративній. Все залежить від того, де більше користувачів та можливих ризикових ситуацій. А у випадку з великими промисловими об'єктами доцільно організовувати окремі серверні приміщення для адміністрації, складів, цехів та об'єднувати їх між собою на найвищому рівні. У такій ситуації монтаж бездротових мереж проходить з урахуванням вже прокладених кабельних ліній комунікацій.

У загальному випадку БМПД стають не просто додатковою страховкою, використовуваної в разі відмови силових, оптичних, або слабкострумових ліній зв'язку. Вони є самостійним та дуже потужним інструментом, що дозволяє зробити роботу відділів заводів та фабрик мобільнішими, вільнішими та зручнішими. Організація бездротової мережі допомагає перейти до нових технологій, модернізувати промисловий сектор, тому їх варто впроваджувати.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні?
Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні?

Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні? Питання не складне. Спортивні об'єкти ніяк не асоціюються у нас з кабельними мережами, однак...

Як налаштувати безпровідну мережу?
Як налаштувати безпровідну мережу?

Безпровідна мережа є унікальною мережею, яка передає інформацію за допомогою радіоканалу. Концепція безпровідної мережі базується на зв'язку з...

Основні етапи розвитку інформаційних систем
Основні етапи розвитку інформаційних систем

Від початку свого існування та до нинішнього часу інформаційні системи зазнали багато змін. Від перших розробок до сучасних...

Всі статті