+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?

Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?

Сьогодні, повсюдно використовуються системи відеоспостереження практично на всіх об'єктах, наприклад, таких як магазини, склади, будинки та навіть під'їзди. Сама наявність відеокамери відлякує зловмисників та вандалів, оскільки запис з відеокамери можна переглянути, а значить ідентифікувати особу зловмисника та покарати. Це саме той фактор, який відлякує порушників від протиправних дій.

Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера? Для початнку потрібно мати в наявності комп'ютер, камеру відеоспостереження, відеорегістратор програмне забезпечення та кабель.

Плата відеозахвату

Підключення відеоспостереження до комп'ютера можна зробити за допомогою монтажу спеціальної плати відеозахвату безпосередньо в комп'ютер. Ця відео плата робить оцифрування відеосигналу, який надходить від камер відеоспостереження.

Плата відеозахвату

Але така плата для комп'ютера обійдеться в значну суму, тому якщо ви не бажаєте сильно витрачатися на неї, можна обійтися дешевшим способом, встановивши на комп'ютер ТБ-тюнер, з потрібним ПЗ.

ТБ-тюнер

ТБ-тюнер забезпечує прийом сигналу з низькочастотних входів. Природно, що якість зображення у даному випадку буде трохи гіршою. Але найкраще, підключити до комп'ютера відеореєстратор.

Відеореєстратор

Це пристрій, що дозволяє приймати сигнал з відеокамер, далі обробляючи його та відтворюючи на моніторі. Підключення відеоспостереження до комп'ютера, в цілях прийому та обробки відеосигналу, здійснюється за допомогою звичайного кабелю типу вита пара. Наприклад, часто використовується вита пара, це по суті, звичайний кабель, який ми використовуємо в побуті для мережевого підключення до Інтернету тощо. Але, не обов'язково використовувати кабелі, оскільки вони часто виходять з ладу. Тому можна використовувати спосіб бездротової передачі даних.

Бездротова передача даних

Даний метод дуже ефективний, оскільки виключає зайві витрати та інше. Який би ви не вибрали метод підключення відеокамери до комп'ютера, в будь-якому випадку, закінчуються всі роботи установкою спеціалізованого ПЗ на комп'ютер.

Підводячи підсумки всього вищесказаного, слід особливо зауважити те, що підключення відеокамери до комп'ютера, повинні проводити лише фахівці, професіонали своєї справи, які володіють необхідними знаннями та навичками цього трудомісткого процесу.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки
Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки

Давайте поговоримо про таку технологію як відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки якій описані нижче, можуть бути корисні для...

Для чого необхідна установка вуличного відеоспостереження?
Для чого необхідна установка вуличного відеоспостереження?

Установка систем відеоспостереження передбачає участь у цьому складному процесі фахівців даного профілю. Експерти досконало володіють...

Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?
Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть...

Всі статті