+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо використовують біометричний контроль доступу?

Навіщо використовують біометричний контроль доступу?

Характеристики та переваги біометричного контролю доступу важко переоцінити, оскільки ця система забезпечує значне розширення можливостей у справі відстеження доступу до певних об'єктів, які потребують особливого контролю.

Навіщо використовують біометричний контроль доступу? Біометричні системи працюють, використовуючи методику фіксування осіб та їх розпізнавання в реальному часі. Цей напрямок біометричних технологій, сьогодні, швидко розвивається, пропонуючи користувачам системи доступу, що включає в себе облік часу Face ID від різних компаній, виробників.

Система Face ID, застосовується для ідентифікації способом розпізнавання осіб, заснована на алгоритмі Dual Sensor «дуального сенсора», та використовується на підприємствах, в банках, в компаніях, а також у навчальних закладах в цілях контролю доступу та обліку відвідуваності, а також з метою контролю робочого часу, що дуже важливо, оскільки впливає на виробничий процес, збільшуючи прибутки підприємства.

Використання системи

Таким чином, саме завдяки перевагам біометричного контролю доступу, такі системи сьогодні, широко застосовуються на різних об'єктах та користуються великим попитом, завдяки своїй функціональності. Тому, якщо для вашого об'єкта потрібна система контролю доступу, слід звертатися у спеціалізовані в цій області компанії, майстри яких володіють необхідними знаннями та навичками роботи в даній сфері діяльності та зможуть індивідуально для вашого об'єкта, монтувати систему правильно та грамотно, відповідно до правил та приписів, для досягнення ефективної працездатності системи.

Біометричний контроль доступу

Фахівці компаній можуть монтувати систему біометричного контролю доступу в оптимальні терміни і, відповідно до побажань замовника, правильно та грамотно, випробувати її та запустити в експлуатацію. Крім того, фахівці можуть забезпечити сервісне обслуговування системи, як гарантійне, так і пост гарантійне, відповідно до договору між замовником та виконавцем.

Для грамотного монтування системи, потрібні знання про функціональність системи, наприклад, такі як переваги системи Face-ID у вигляді автономності й простоти монтажу, а також використання. Крім того, безпомилковість ідентифікації та реєстрації, включаючи точність та швидкість відстеження та обліку робочого часу та відвідування співробітників. Фахівці компаній можуть забезпечити правильний підхід до монтажу системи контролю доступу в повній мірі.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Облік робочого часу та контроль доступу
Облік робочого часу та контроль доступу

Контроль доступу – це система, що дозволяє контролювати персонал підприємства та стимулювати співробітників до досягнення підвищеної...

Види домофонів та їх пристрій
Види домофонів та їх пристрій

Для контролю доступу в житлове, або офісне приміщення застосовується досить проста, але дуже ефективна система, в основу якої входить пристрій...

Як встановити домофон в під'їзді?
Як встановити домофон в під'їзді?

Встановлення домофонів в під'їзді, дуже популярне сьогодні та користується великим незмінним попитом, у силу своєї функціональності по всій...

Всі статті