+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Якими перевагами володіє програмна АТС для Windows?

Якими перевагами володіє програмна АТС для Windows?

Програмною АТС називається програма, що працює на звичній для звичайного користувача операційної системи, що не вимагає особливої кваліфікації для адміністрування. Це новий тип програмного продукту, що з'явився на світовому ринку кілька років тому, популярність якого стрімко зростає з кожним роком.

Переваги програмної АТС для Windows

АТС даного типу є ні що інше, як звичайний додаток під звичну всім Windows, зі своїм доступним графічним інтерфейсом. Ця обставина дозволяє управляти телефонними лініями одним кліком «мишки», на відміну від апаратних міні АТС.

Набагато менша собівартість, у порівнянні з традиційними телефонними станціями одного й того ж функціоналу, відсутність прив'язки до конкретного виробника «заліза» (доступність комп'ютерних комплектуючих).

Значна економія коштів на електроенергію, за рахунок того, що програмна АТС (для Windows) використовує той же мережеве обладнання, що й обчислювальна мережа. Та обставина, що обслуговувати АТС такого типу може один системний адміністратор, дозволяє організації істотно знизити витрати на заробітну плату.

Програмна АТС

Програмну АТС набагато простіше впроваджувати в діючу систему. Вона захищена від морального старіння. Всі нові можливості виходять у вигляді файлів програмного оновлення, на установку якого йде мінімум часу.

Краща масштабованість. Це має на увазі під собою необмежену можливість розширення, завдяки потужностям сучасних серверів на відміну від звичайних телефонних станцій, де питання розширення прямо залежить від апаратної частини.

Хороша відмовостійкість. Вона характеризується можливістю резервування системи. Резервна копія системи створюється кількома простими маніпуляціями «мишки» та у разі якогось апаратного збою може повністю відновити систему на іншому комп'ютері за мінімальний проміжок часу.

І нарешті, найголовніша причина популярності програмної АТС – її функціональність. На відміну від стандартних міні АТС, АТС-програма нерозривно пов'язана з багатьма іншими додатками Windows. Це інтеграція зі всілякими базами даних, з Microsoft Outlook та іншими CRM-системами. Це графічні редактори сценаріїв маршрутизації, та запис розмов. Це абсолютна гнучкість налаштувань і вбудована функціональність call-центру.

Все це та багато іншого виводить поняття офісної телефонії на новий рівень. Такі рішення все частіше стають пріоритетом компаній, що застосовують сучасні технології ведення бізнесу.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 07-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Телекомунікаційні рішення для бізнес центру
Телекомунікаційні рішення для бізнес центру

До недавнього часу специфіка телефонізації бізнес-центрів полягала в тому, що власник будівлі або управляюча компанія підписували з оператором...

Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?
Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?

Телефонізація приватного сектору в містах триває. Навіть незважаючи на те, що на дворі 21 століття, стаціонарний телефон сьогодні є далеко не...

Принцип роботи телефонного зв'язку
Принцип роботи телефонного зв'язку

Телефонний зв'язок – передача звукової інформації з телекомунікаційних ліній. Принцип роботи телефонного зв'язку базується на передачі...

Всі статті