+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Цифрова міні-АТС: переваги вибору

Цифрова міні-АТС: переваги вибору

У цій статті розглянемо найбільш ефективне використання існуючих систем телефонного зв'язку, що таке цифрова міні-АТС та переваги вибору.

На даний момент існують декілька типів телефонного зв'язку. Мається на увазі передача голосу між абонентами.

На невеликому або середньому підприємстві найпопулярнішим є телефонний зв'язок оснований на простому провідному підключенні телефону безпосередньо до мереж операторів фіксованого зв'язку або міських АТС (одна лінія – один окремий номер).

Переваги вибору цифрової міні-АТС

Враховуючи розвиток технологій в останній час такий вид зв'язку починає замінюватися на більш технологічні. Для підприємств одним із нововведень є установка міні-АТС. Ця технологія дає можливість зменшити кількість зовнішніх ліній, за рахунок більш оптимального їх використання. Всі абонентські телефони підключаються вже не безпосередньо до ліній оператора, а до внутрішніх лініях такий міні-АТС.

Що це дає? Усередині підприємства дзвінки вже не потрібно здійснювати через оператора. При цьому не задіяні зовнішні лінії. Також таке обладнання володіє безліччю додаткових функцій, яких немає у міських АТС. Наприклад можна здійснити переадресацію дзвінка між кабінетами, без розриву зв'язку з абонентом, влаштовувати конференції, де беруть участь більше 2-х абонентів, вести облік дзвінків з кожного конкретного апарату та багато іншого. Використання такого типу організації телефонної системи на підприємстві значно здешевлює використання телефонного зв'язку та покращує взаємозв'язок між співробітниками.

Міні-АТС

З розвитком Інтернет популярною стає система IP-телефонії. У даній технології голос передається вже не в аналоговому вигляді, як при звичайному зв'язку, а в цифровому. Для цього використовуються спеціальні IP-шлюзи або IP-телефони. Далі дані передаються вже по каналах Інтернет.

У чому перевага такого типу зв'язку? В даному випадку у нас вже немає необхідності прокладати велику кількість ліній від міських АТС, досить просто каналу виходу в глобальну мережу. При цьому дуже здешевлюються дзвінки для міжміського та міжнародного зв'язку за рахунок все більш дешевих каналів Інтернет (особливо при безлімітних тарифах). Цю ж технологію можна використовувати всередині підприємства, при цьому немає необхідності прокладати додаткові кабелі для телефонного зв'язку – використовується внутрішня локальна мережа підприємства. Так само немає необхідності встановлювати міні-АТС, все комутації відбуваються на програмному рівні на обладнанні локальної мережі.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 22-11-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Налаштування VoIP-телефонії для чайників
Налаштування VoIP-телефонії для чайників

Налаштування VoIP-телефонії для чайників базується на передачі мовного потоку інформації за допомогою мережі Iнтернет , або інших мереж,...

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?
Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?

Як відомо, для інсталяції систем телефонного зв'язку будь-якої складності необхідна розподільна коробка з плинтов. Зрозуміло чому – дані...

Використання IP-телефонії: переваги та можливості
Використання IP-телефонії: переваги та можливості

Дуже часто виникають труднощі у визначеннях, коли користуються вже усталеним терміном, маючи на увазі знову з'явилася інформаційну технологію....

Всі статті