+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна система відеоспостереження для магазину?

Навіщо потрібна система відеоспостереження для магазину?

Камери відеоспостереження на даний момент встановлюють на різні об'єкти, будь то магазин, склад, освітній заклад, дача. Загалом, питання забезпечення безпеки з кожним днем стає все більш пріоритетніше. Забезпечення безпеки є дуже важливим питанням. А якщо завести мову про забезпечення безпеки периметра від пожежі, то в законодавстві нашої країні є стаття, яка говорить, що якщо будівля входить в певний перелік, то вона обов'язково має бути забезпечена пожежною сигналізацією. А ось забезпечення безпеки від несанкціонованих дій, це вже вибір господаря магазину, підприємства. Навіщо потрібна система відеоспостереження для магазину?

Система відеоспостереження для магазину

Частими проблемами магазину є псування та крадіжка майна, псування вітрин, обрахування покупців та багато іншого. Усіх цих проблем допоможе уникнути установка якісної системи відеоспостереження, яка буде вести спостереження за певною ділянкою 24 години на день та 7 днів на тижні.

Переваги системи

Першим ділом хотілося б сказати, що статистика показує нам: грабежі найчастіше трапляються там, де присутній тільки фізичний захист та відсутній роботизований захист. Злодіям не складає проблеми відвернути сторожа та здійснити свій план, у той час, якщо периметр охороняється системою відеоспостереження, то злодії не поспішать грабувати такий об'єкт.

Відеоспостереження у приміщенні

Продовжуючи тему монтажу камер відеоспостереження, хочеться сказати, що для якісного відеоспостереження потрібно наступне: безпосередньо сама чутлива камера внутрішнього спостереження з 0.05 люкс, або ІЧ підсвічуванням, з роздільною здатністю картинки приблизно в 700 ТВЛ, бажано встановлення бездротової IP камери.

Забезпечення захисту периметра магазину не складе особливих труднощів. Настійно рекомендуємо Вам звертатися в професійні компанії, фахівці яких проведуть низку попередніх робіт до монтажу камер, щоб розрахувати як та куди повинна бути встановлена система відеоспостереження для магазину.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як встановити відеоспостереження для приватного будинку?
Як встановити відеоспостереження для приватного будинку?

Дана стаття присвячується питанню, як встановити відеоспостереження для приватного будинку? Слід в обов'язковому порядку звернутися до...

Дешеве відеоспостереження: якість та працездатність
Дешеве відеоспостереження: якість та працездатність

Якість та працездатність дешевого відеоспостереження залежить від багатьох складових, оскільки слід, перш за все, визначитися з призначенням...

Які бувають види відеоспостереження?
Які бувають види відеоспостереження?

При виборі того чи іншого відеоспостереження відразу виникає питання – які бувають види відеоспостереження та як у цьому розібратися?...

Всі статті