+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Типи датчиків охоронної сигналізації

Типи датчиків охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація (ОС) – це система, що включає в себе комплекс технічних засобів або різноманітних пристроїв, які призначені для виявлення несанкціонованих проникнень на об'єкт, з оповіщенням власника.

Повідомлення про проникнення можуть бути доставлені кількома способами, наприклад, такими як:

  • центрального пункту системи;
  • ethernet-модулю, де використовують локальну обчислювальну мережу;
  • телефонному інформатору, де використовується телефонна лінія;
  • GSM-модулю, коли повідомлення доставляється на GSM телефон.

Найголовніша функція охоронної сигналізації, це швидке й обов'язкове сповіщення господаря, а при бажанні, і правоохоронних служб про несанкціоноване проникнення в охоронну зону.

Типи датчиків

Типи датчиків охоронної сигналізації бувають різного типу їх багато, але серед них найчастіше використовують магнітоконтактні датчики охоронної сигналізації, який оперативно реагують на спробу відкрити вікно або двері. Датчик розбиття скла, цей пристрій працює за принципом акустичного впливу, реагуючи на звук. Датчик руху, який реагує на будь-які зміни в приміщенні, вловлюючи рух.

Датчик руху

Вібраційний датчик охоронної сигналізації, який реагує на вібрації, якщо хтось намагається зруйнувати перешкоду, наприклад свердління. Існує і ємнісний датчик охоронної сигналізації, який реагує на зміни в розмірі біля об'єкту, що охороняється. Ці датчики охоронної сигналізації, як правило, монтують без використання яких-небудь додаткових технічних пристроїв.

Потрібно оснастити охоронні системи прийомними та контрольними приладами, які монтуються разом з сигналізацією, для прийому сигналів, що надходять від різних датчиків охоронної сигналізації.

Слід звертатися до фахівців, які точно визначать місце монтування ОС, не залежно від типу обраних Вами датчиків. Це забезпечить збереження та безпеку території, своєчасно спрацювавши та сповістивши власника та позбавивши від помилкових спрацьовувань. Також фахівці можуть забезпечити моніторинг та контроль технічних параметрів охоронюваної території.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вартість на обслуговування пожежної сигналізації
Вартість на обслуговування пожежної сигналізації

Ціна на обслуговування пожежної сигналізації залежить від багатьох складових, що включають у себе як комплекс робіт по обслуговуванню самої...

Як розрахувати вартість пожежної сигналізації
Як розрахувати вартість пожежної сигналізації

Існує безліч методів розрахунку пожежної сигналізації, будь-який фахівець по сигналізаціям значет з чого складається система. Потрібно...

Як зробити монтаж пожежної сигналізації у ТРЦ?
Як зробити монтаж пожежної сигналізації у ТРЦ?

Обов'язковим етапом, перед тим як зробити монтаж пожежної сигналізації у ТРЦ, є проектування приміщення, так як це впливає на методи...

Всі статті