+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки

Відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки

Давайте поговоримо про таку технологію як відеоспостереження зі звуком, переваги та недоліки якій описані нижче, можуть бути корисні для фахівців, які працюють у сфері встановлення відеоспостереження.

Спочатку варто розглянути приклад камери без звуку та зрозуміти, чому так важлива система відеоспостереження зі звуком дозволяє записувати не тільки відео потік але і аудіо потік.

Уявімо собі таку ситуацію: вночі, як годиться, магазин закривається та на його охорону залишаються тільки камери відеоспостереження. Через деякий час в будівлю вриваються злодії, відеокамера записує те, що відбувається, але злодії в масках та не зрозуміло хто це. Однак, вони, як видно по записаному відео, дуже багато розмовляли, але почути їхню розмову не вийде тому, що система відеоспостереження, встановлена вмагазині, дозволяє записувати тільки відеопотік.

Монтаж камери відеоспостереження

Внаслідок, ця відеоплівка потрапляє органам гарантування безпеки громадян, тобто в поліцію, слідчі, дивлячись відео, можуть зрозуміти тільки те, скільки було злочинців та іншi незначні дрібниці, голосу не чутно. А якби камера записувала як відео потік, так і аудіо потік, то було б набагато більше шансів зрозуміти, хто міг зробити цей злочин.

Переваги та недоліки

Переваги та недоліки камери відеоспостереження із звуком зрозумілі кожному. До мінусів же можна віднести те, що вартість системи відеоспостереження, яка буде записувати не тільки відео потік, але і аудіо потік, набагато вища. Також буде потрібно жорсткий диск більшого розміру, адже відео в якому присутня звукова доріжка буде займати більше місця, ніж просте відео.

Проектування та монтаж камер відеоспостереження

Установкою камер відеоспостереження із звуком займається наша компанія. Ми надаємо послугу з проектування та монтажу, а також налаштування та подальше обслуговування системи відеоспостереження.

Головне що слід пам'ятати та враховувати у процесі забезпечення безпеки периметра шляхом встановлення системи відеоспостереження, це те, що заощаджувати на безпеці не можна ні в якому разі, адже краще заплатити один раз зараз, ніж удвічі більше потім, відновлюючи збиток нанесений злочинцями.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 17-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Чим допоможе встановлення відеоспостереження у магазині?
Чим допоможе встановлення відеоспостереження у магазині?

Часто нам доводиться чути про відкриття того чи іншого нового супермаркету, торгового центру або ж розпродажу товарів за ціною нижче...

Безпека в дитячому саду: установка відеоспостереження
Безпека в дитячому саду: установка відеоспостереження

Відеоспостереження в дитячому садку – це дуже важлива та гостро необхідна справа, оскільки покликана забезпечити безпеку наших дітей. На жаль,...

Зовнішні камери відеоспостереження: переваги вибору
Зовнішні камери відеоспостереження: переваги вибору

І так, давайте поговоримо, що таке зовнішні камери відеоспостереження в цілому. За місцем застосування розрізняють внутрішні та зовнішні...

Всі статті