+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Мобільна охоронна сигналізація та її переваги

Мобільна охоронна сигналізація та її переваги

Охоронна сигналізація призначена для того, щоб захищати Ваше майно, Вас та Ваших близьких від несанкціонованих проникнень зловмисників.

Сучасні технології дозволяють встановити системи охорони абсолютно скрізь, починаючи від квартири, будинку, дачі та закінчуючи такими великими будівлями як заводи, склади, штаб квартири та інше.

Монтаж мобільної охоронної сигналізації, на сьогоднішній день може здійснити будь-яка компанія, але не будь-яка компанія скаже про мінуси такого виду захисту.

Як встановлюється мобільна охоронна сигналізація?

Напевно, головним мінусом можна назвати те, що ця сигналізація встановлюється один раз та зрушити її будь-куди просто так не вийде. Щоб уникнути цієї проблеми були придумані мобільні охоронні сигналізації, які можна переносити з одного місця в інше.

Мобільну охоронну сигналізацію можна встановити в будь-яке місце вдома, наприклад, біля дверей чи вікна.

Автономна охоронна сигналізація

Автономні сигналізації – це портативна захисна система, яка призначена для захисту переносних об'єктів, наприклад кемпінгового обладнання, інструментів, велосипедів, човнів, машин, мототехніки.

Переваги мобільної охоронної сигналізації

Перевага мобільної охоронної сигналізації полягає в тому, що її можна використовувати як на вулиці, так і в приміщеннях. Такі охоронні пристрої, являють собою невелике обладнання, що має сталевий трос, сигнальний блок, та при спробі перерізати цей трос, або зламати сигнальний блок, спрацьовує тривога, яка підніме на вуха всіх, хто знаходиться в радіусі 100 метрів та навіть далі.

Видів мобільної охоронної сигналізації дуже багато, є які реагують на несанкціоновані дії, наприклад, переріз троса, так і реагують на рух, загалом, все майже так само, як і в звичайних системах безпеки, тільки в цьому випадку всі пристрої мобільні.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 17-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Датчики охоронних систем: огляд та принцип роботи датчиків
Датчики охоронних систем: огляд та принцип роботи датчиків

Датчики охоронних систем відіграють найважливішу роль у безпеці кожної людини, адже саме вони виявляють тривожні події та являються «очима» та...

Які бувають типи пожежних сповіщувачів?
Які бувають типи пожежних сповіщувачів?

Система пожежної сигналізації призначена для своєчасного виявлення місця виникнення пожежі та формування інформаційних сигналів для систем...

Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?
Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?

З розвитком технологій з'явлюся унікальні автоматичні охоронно-пожежні сигналізації, тобто комбінований варіант охоронної та пожежної...

Всі статті