+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Охоронно-пожежна сигналізація: поради по монтажу

Охоронно-пожежна сигналізація: поради по монтажу

У сучасному світі людина піддається масі небезпек. Не важливо чи будете ви вдома, на дачі, або в магазин, Ви повинні бути впевненими у своїй безпеці та не побоюватися яких-небудь небезпек!

У процесі будівництва якої будівлі, будь то склад, будинок, дача, виробничий завод, освітня установа, обов'язково слід подумати про забезпечення безпеки людей, які в майбутньому будуть перебувати в будівлі. Слід не тільки потурбуватися про захист периметра від несанкціонованих проникнень зловмисників, або інших несанкціонованих діях, але й подумати про забезпечення безпеки периметра від пожежі чи витоку газу. А саме, подбати про правильний та ефективний монтаж охоронно-пожежної сигналізації в будівлі.

Проектування охоронно-пожежної сигналізації

Проектування охоронно-пожежної сигналізації, це дуже важливий етап в процесі забезпечення безпеки периметру.

Технології не стоять на місці, як і не стоять на місці й інші сфери. Сучасні тенденції у сфері забезпечення безпеки будівель, дозволяють домогтися максимальної ефективності захисту периметра, а саме об'єднати в одне ціле інженерні системи будівлі та засоби забезпечення безпеки, в тому числі та ОПС (охоронно-пожежна сигналізація).

Пожежна сигналізація

Хочеться особливо відмітити важливість проектування охоронно-пожежної сигналізації, адже саме ОПВ, не тільки попередить Вас та, в деяких випадках повiдомить найближчі органи забезпечення безпеки громадян, про те, що на території охоронюваного периметра було скоєно несанкціоновану дію, але і вчасно зреагує на пожежу, попередивши всіх людей, котрі знаходяться в будинку про те, що на периметрі пожежа, а також спробує самостійно знищити осередок займання, заливши його водою.

Що входить до складу захисту ОПС?

До складу захисту ОПВ, входять такі пункти, як забезпечення відеоспостереження в реальному часі, димовидалення, пожежогасіння, раннє оповіщення як про пожежу, так і про несанкціоновані дії.

Особливо хочеться відзначити те, що якщо мова йде про ОПС, то завжди звертайтеся тільки до професіоналів, які якісно та ефективно встановлять та забезпечать стабільну роботу охоронно-пожежної системи.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як розрахувати вартість пожежної сигналізації
Як розрахувати вартість пожежної сигналізації

Існує безліч методів розрахунку пожежної сигналізації, будь-який фахівець по сигналізаціям значет з чого складається система. Потрібно...

Вартість установки пожежної сигналізації
Вартість установки пожежної сигналізації

У нинішні небезпечні дні стало популярним використання захисних систем різного застосування, можна провести монтаж як охоронної захисної...

Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?
Як провести монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації?

З розвитком технологій з'явлюся унікальні автоматичні охоронно-пожежні сигналізації, тобто комбінований варіант охоронної та пожежної...

Всі статті