+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Сигнализация для склада: датчики охраны

Сигнализация для склада: датчики охраны

Найчастіше охоронну систему встановлюють на заводи, магазини, склади, яким потрібна посилена охорона. Установка подібного роду охорони на периметр, дозволить не тільки істотно скоротити витрати на фізичну охорону, але і збільшити ефективність загальної захищеності об'єкта.

Сигнализация для склада збереже ваше майно, а якщо злодія ще й зловлять, це дасть привід іншим подумати, перш ніж робити такі злочини.

Світова статистика показує нам те, що в основному крадіжки відбуваються на об'єктах, на яких немає охоронної сигналізації. Навіть якщо цілий день та ніч об'єкт охороняє сторож, зловмисникам вдається відвернути його та зробити задумане. Ця статистика говорить нам про те, що зловмисники більше бояться не фізичну охорону, а сигналізацію, тому що залишатися на місці злочину після того, як спрацює сигналізація більше не можна.

Як правило проектування охоронної сигналізації ділиться на дві групи:

  • периметральний захист;
  • внутрішній захист.

Периметральний захист передбачає захист по периметру, тобто установку захисних пристроїв на вікна, двері та інше.

Внутрішній захист передбачає установку пристроїв безпеки в кожному внутрішньому приміщенні, щоб навіть якщо якимсь дивним чином зловмисник проник у будинок, то всередині би він не зміг просто так розгулювати.

Датчики сигналізації

Датчики відкривання встановлюють на кожні двері та вікно, датчики розбиття встановлюють на вікна. Також блокується об'єм приміщення, тобто встановлюються датчики руху, або ж один комбінований датчик.

Датчик відкриття

Слід особливо відмітити те, що встановлювати такий захист на склад, магазин, слід тільки звернувшись до професійної фірми. Фахівці складуть план робіт на вашому периметрі та зроблять все якісно. Розрахувавши місце розташування того, чи іншого датчика, візьмуться до монтажу охоронної сигналізації для складу, або іншого об'єкту.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині
Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині

Різке збільшення кількості магазинів самообслуговування та супермаркетів викликало збільшений попит на системи запобігання злодійства – так...

Бездротові охоронні системи: переваги та недоліки
Бездротові охоронні системи: переваги та недоліки

Сьогодні на ринку охоронних технологій все більшої популярності набувають бездротові охоронні системи. У чому їх переваги та недоліки? Що ж...

Пожежна сигналізація з GSM модулем: принцип роботи
Пожежна сигналізація з GSM модулем: принцип роботи

При загорянні вогонь шириться з дуже високою швидкістю. Тому, чим раніше стане відомо про виникнення вогнища займання, тим більше можливостей...

Всі статті