+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Вартість установки пожежної сигналізації

Вартість установки пожежної сигналізації

У нинішні небезпечні дні стало популярним використання захисних систем різного застосування, можна провести монтаж як охоронної захисної системи, так і пожежної системи, а можна об'єднавши їх провести монтаж більш ефективної комбінованої системи безпеки під назвою ОПС (охоронно-пожежна сигналізація).

Вартість установки пожежної сигналізації на пряму залежить від деяких параметрів, а саме від того, які елементи будуть включені в пожежний захист Вашого об'єкта, якої якості будуть Ваші захисні засоби та інше.

В першу чергу хотілося б сказати, що установка, як охоронної сигналізації, так і пожежної коштує досить дорого. Захисна система з викликом у разі несанкціонованої дії спеціально бригади, буде коштувати ще дорожче, причому доведеться платити щомісячну абонентську плату. Якщо ж говорити про вартість установки пожежної сигналізації, то тут не можна встановити один, або два види захисту.

Встановлення та монтаж

Якщо Ви вже вирішили встановити пожежну сигналізацію, то Вам доведеться встановлювати комплекс, який складається з пожежних датчиків: диму та вогню, пристроїв пожежогасіння та димовидалення.

Пожежна сигналізація

Мова про вартість установки пожежної сигналізації заходити не повинна, тому, що економити на безпеці не можна ні в якому разі.

Вартість установки пожежної сигналізації не сильно відрізняється від цін на установку охоронної сигналізації. Ви будете платити як за вартість пристроїв, так і, безпосередньо, за їх професійний монтаж.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 25-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика
Обслуговування охоронно-пожежної сигналізації: профілактика

Ціни на обслуговування пожежної сигналізації сьогодні варіюються залежно від того, яку систему забезпечення безпеки слід обслуговувати та...

Типи датчиків охоронної сигналізації
Типи датчиків охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація (ОС) – це система, що включає в себе комплекс технічних засобів або різноманітних пристроїв, які призначені для виявлення...

Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині
Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині

Різке збільшення кількості магазинів самообслуговування та супермаркетів викликало збільшений попит на системи запобігання злодійства – так...

Всі статті