+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке ранцева установка пожежогасіння?

Що таке ранцева установка пожежогасіння?

Пожежогасіння – це дуже відповідальна та небезпечна справа, якою займаються професіонали своєї справи, причому застосовують своєрідні заходи, узгоджуючи їх з дієвістю та ефективністю.

Ранцева установка пожежогасіння, дрібнорозпиленою водою, в якій використовується принцип газодинамічного прискорення розпиленого потоку, що дозволяє ефективно загасити пожежу, особливо в початковій стадії загоряння.

Середній розмір краплі води дорівнює 100 мікрон, при застосуванні двофазного потоку вода-повітря, посилює ефективність пожежогасіння в значній мірі, враховуючи невеликі розміри ранцевої установки пожежогасіння та її відносну легкість, близько 20кг. Проста у використанні та надійна ,знаходиться в постійній готовності до роботи, а також безпечна та екологічно чиста. Всередині знаходиться 12 літрів звичайної води з піноутворюючим складом, а працює від балона з стисненим повітрям у розмірі 2 літри та тиском 300 атмосфер. Принцип роботи такий же, як і в дихальних апаратах для пожежних. Створюється струмінь дрібнорозпиленою води далекобійністю до 15 метрів.

Переваги ранцевої установки

Ранцева установка пожежогасіння, особливо важлива в умовах гасіння електротехніки без відключення від струму, ця перевага дозволяє загасити пожежу при перших ознаках появи загорання, коли дорога кожна хвилина, а у вас є можливість не витрачати цю хвилину на відключення апаратури від струму. Це виграє час, та апаратуру можна загасити швидко та без втрат, зберігши електроприлади неушкодженими, що дуже важливо, враховуючи високу вартість сучасного електрообладнання.

Ранцевий пристрій пожежогасіння

Ранцева установка пожежогасіння відмінно справляється з локальними вогнищами загоряння, із загорянням горючих рідин, апаратури, електрообладнання, твердих горючих речовин, що знаходяться під напругою. Особливо в побутових та службових приміщеннях, та звичайно ж, у випадку загоряння на відкритому просторі. Володіючи безсумнівними перевагами, ранцева установка пожежогасіння, вчасно погасить вогнище спалаху, особливо важливо те, що нею можна користуватися без відключення від струму.

Повна відсутність протоку рідини, універсальність та ефективність у справі гасіння локального займання, наявність дихальної системи, у разі задимлення приміщення та іншi переваги, роблять ранцеву установку пожежогасіння незамінним атрибутом дому, офісу та інших приміщень.

Назад в: Різне 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель

Автоматичні системи пожежогасіння будівель виконує дуже важливу функцію гарантування безпеки людей, що дуже важливо, а також збереженню об'єкта...

Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Всі статті