+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система охорони периметра та її компоненти

Система охорони периметра та її компоненти

У нинішні дні кожен об'єкт, будь то магазин, будинок або автомобіль слід захищати. Сучасні технології дозволяють охороняти як рухомі об'єкти, так і не рухомі, що є безперечною перевагою.

Безпека понад усе, цього девізу слід дотримуватися у процесі забезпечення безпеки об'єкта.

Злочинці не відпочивають, вони завжди напоготові та якщо об'єкт не захищений, то рано чи пізно він піддасться грабежу. Щоб уникнути всіх цих небезпек, слід подбати про встановлення систем забезпечення безпеки на периметрі.

Таких систем на сьогоднішній день дуже багато, починаючи від охоронної сигналізації та закінчуючи відеоспостереженням.

Система охорони периметру

Система охорони периметру включає до себе датчики сигналізації, які здатні забезпечити насправді ефективний захист та оповіщення при появі небажаних осіб на території об'єкту. Також, слід подбати про встановлення системи відеоспостереження, підключенні відеореєстратора, моніторів для перегляду відеозаписів та інших компонентів відеосистем. Комплексна система охорони периметру забезпечить надійний захист від несанкціонованого проникнення, сповістить власника про присутність сторонніх та подасть тривожне сповіщення на пульт диспетчеру.

Установка та монтаж

У цій темі хотілося б поговорити про установку відеоспостереження та інших компонентів охорони. Першим етапом у процесі забезпечення безпеки периметру є проектування систем відеоспостереження та захисту, розрахунок та узгодження із замовником.

Камера відеоспостереження

Другим етапом є безпосередньо установка камер відеоспостереження, датчиків, ППК, технічних засобів та компонентів. Проектуванням та встановленням повинні займатися тільки професійні компанії. Не варто заощаджувати на охороні периметру, адже Ви забезпечуєте захист близьких, свій захист та захист майна.

Обслуговуванню систем охорони периметру

Після того, як роботи з проектування та монтажу закінчені, слід подбати про обслуговування системи безпеки. Забезпечення безперервної дієздатності камер відеоспостереження, датчиків та інших приладів охоронної сигналізації, є дуже важливим аспектом. Якщо не оглядати системи  кожен певний проміжок часу на працездатність, то в якийсь момент вони можуть просто відмовити в роботі, чого не можна допускати. При необхідності ремонту варто звертатися до професійних фахівців, які знають всі тонкощі цієї роботи.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати відеоспостереження?
Як вибрати відеоспостереження?

Для того щоб ви змогли побудувати якісну систему відеонагляду, потрібно дотримуватися певних норм та етапів під час процесу встановлення. ...

Віддалене відеоспостереження: огляд можливостей
Віддалене відеоспостереження: огляд можливостей

Віддалене відеоспостереження стало невід'ємною частиною процесу забезпечення охорони та безпеки будь-якого об'єкта. Так як застосування цієї...

Які бувають види відеоспостереження?
Які бувають види відеоспостереження?

При виборі того чи іншого відеоспостереження відразу виникає питання – які бувають види відеоспостереження та як у цьому розібратися?...

Всі статті