+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який підходящий момент можуть проникнути у Вашу квартиру та пограбувати її. Щоб не допустити такого, слід подбати про забезпечення постійного захисту периметра Вашої квартири.

На порятунок до Вас приходять різні системи та засоби забезпечення безпеки:

  • охоронні сигналізації;
  • пожежні сигналізації;
  • системи відеоспостереження.

Охоронна сигналізація – це, по суті, засоби, які призначені для того, щоб повідомляти про несанкціоноване проникнення в квартиру. Мабуть, найпопулярнішим засобом є звукова сигналізація, яка реагує на звукові зміни та у разі чого включає оглушливу тривогу.

Пожежні сигналізації призначені для захисту периметра від пожеж та здатні загасити осередок вогню. А говорячи про системи відеоспостереження, хочеться сказати, що як всі інші системи гарантування безпеки, камери відеоспостереження діляться на кілька груп, а саме: на внутрішні камери відеоспостереження, зовнішні, стандартні та професійні камери.

Відеокамера в квартирі

Часто люди задаються питанням: «що потрібно для відеоспостереження квартири?», а все що потрібно – це камера внутрішнього відеоспостереження та правильний монтаж.

Камери внутрішнього відеоспостереження

Камери внутрішнього відеоспостереження призначені для того, щоб вести постійне спостереження всередині приміщення та не потребують доповнень.

Камери зовнішнього відеоспостереження

Камери зовнішнього відеоспостереження, на відміну від внутрішніх камер, вимагають посилений корпус, який повинен буде протистояти вандалізму та кліматичним умовам, крім того зовнішні камери повинні бути оснащені утеплювачами, які не дадуть замерзнути цифровим елементам у корпусі камери у разі сильних заморозків.

Встановлення відеоспостереження

А потрібно для цього наступне:

  • стандартна камера внутрішнього відеоспостереження, якістю у 450 ТВЛ, можливо буде потрібно чутлива камера 0.05 люкс;
  • не завадить та можливість запису аудіо потоку;
  • жорсткий диск на 500ГБ;
  • бажано вибирати бездротову камеру.

Загалом питанням «що потрібно для відеоспостереження квартири?» можна не задаватися тому, що з цим Вам допоможуть визначитися професійні фахівці нашої компаній.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Приховані камери відеоспостереження в офісі: плюси та мінуси
Приховані камери відеоспостереження в офісі: плюси та мінуси

У наш час в Україні спостерігається все більш зростаюче бажання громадян забезпечувати свою безпеку та безпеку особистого майна за допомогою...

Цифрове або аналогове відеоспостереження?
Цифрове або аналогове відеоспостереження?

У справі гарантування безпеки головну роль, сьогодні, відіграють камери відеоспостереження, які в повній мірі виконують покладені на них...

Який відеореєстратор потрібен для відеоспостереження?
Який відеореєстратор потрібен для відеоспостереження?

Цифрові відеореєстратори (DVR) – це сучасні пристрої, що призначені для запису інформації на жорсткий диск (HDD). Зазавичай вони...

Всі статті