Каталог
+380Показати номер

Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження

Рекомендації по встановленню системи відеоспостереження

Для економії на послугах фахівців при досить технічної підкутості можна самостійно встановити відеоспостереження на об'єкті. Нижче наведені рекомендації по системі відеоспостереження які допоможуть у досягненні Ваших цілей. Для початку необхідно проектування відеоспостереження на об'єкті. На ньому необхідно розмістити контрольні точки, за якими буде вестися спостереження.

Потім перевіряємо наявність та робочу функціональність всіх складових компонентів та комплектуючих системи відеоспостереження:

  • потрібну кількість камер;
  • записуючий пристрій (DVR);
  • блок живлення;
  • монітор, на якому буде відображатися картинка.

У разі бездротової системи не потрібно прокладати додаткові кабелі. В іншому випадку потрібно підготувати дроти. Для підключення камер до пристрою для запису або монітора застосовується коаксіальний кабель або вита пара. Він повинен передавати відеосигнал до приймаючого пристрою.

Камера відеоспостереження

Сучасні камери оснащені автономною системою живлення та не вимагають електропроводів. Але є моделі, які потрібно підключати до мережі. Раціонально застосовувати комбінований кабель «2 в 1», що передає сигнал та живить камери.

Монтаж камер

Камеру можна встановлювати як на початку, так і в кінці монтажу, так як для її подальшої роботи потрібна первісна настройка:

  • якщо камера фіксується після того, як дроти прокладені та підведені до моніторів, то визначають положення пристрою та виконують підключення;
  • якщо камера встановлювалася до прокладки комунікацій, то потрібно забезпечити підключення до монітора на якийсь час. Для цього на кінці кабелю кріпляться з'єднувачі та підключають до монітора. Після монтажу та налаштування камери знімаються тимчасові з'єднувачі та далі прокладаються проводи до записуючого пристрою. Камера спостереження фіксується за допомогою кронштейна та монтажного набору;
  • якщо недалеко від кабелю, по якому передається сигнал, проходять силові лінії електропередач, це з високою часткою ймовірності може позначитися на якості відеоспостереження. Оскільки сьогодні електрифіковано буквально все, то сигнальні кабелі повинні бути надійно захищені від таких перешкод.

Після того як всі відеокамери встановлені та закріплені на своїх місцях нам потрібно підключити їх до пристрою відеозахвату, наприклад до відеореєстратора.

Зазвичай сучасні відеореєстратори мають 4, 8 або 16 відеовходів та відповідно називаються чотирьох, восьми та шістнадцяти-канальні. Також на відеореєстраторах є аудіоканали. Від відеокамер по кабелю на відеовхід реєстратора надходить сигнал, а до виходу реєстратора під'єднують монітор для перегляду записаного відео.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті