+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Побудова системи віддаленого управління та моніторингу

Побудова системи віддаленого управління та моніторингу

Побудова системи віддаленого управління та моніторингу на базі контролера «Імпульс 112» дозволяє організувати віддалений контроль за станом обладнання на технічних майданчиках різного функціонального призначення. Такими технічними майданчиками можуть бути: приміщення серверних, теплопункти, електрощитові, котельні, водорозподільні вузли, базові станції мобільних операторів та інші.

Варіанти використання системи моніторингу

У сучасному світі практично все обладнання вимагає підключення до електричної мережі постійного, або змінного напруги. Таким чином, основним параметром, що впливає на побудова віддаленого моніторингу об'єкта є контроль за електричним живленням обладнання розташованим на даній технічній площадці.

Для вирішення даної задачі до контролера «Імпульс 112» необхідно підключити датчики струму (серії SCG2-OW..) та напруги (серії SVG2-OW..). Дані датчики існують у різних виконаннях, для постійного та змінного напруги, різних номіналів. Використовуючи датчик напруги на вводі, ви зможете відслідковувати наявність та якість напруги в мережі і таким чином реагувати на ті чи інші зміни параметрів.

Контроллер Імпульс 112

Дані отримані при цьому вам допоможуть більш якісно підійти до підбору обладнання для об'єкту. Наприклад, якщо ви бачите що на об'єкті занижена напруга, що в свою чергу призводить до поломок обладнання, то необхідно задуматися над тим, щоб встановити стабілізатор напруги, а параметри мережі, які ви отримали за допомогою системи моніторингу на базі контролера «Імпульс 112», дадуть можливість правильно підібрати стабілізатор. Також ви отримаєте екстрене повідомлення про те, що у вас на об'єкті пропало, опустилося, або піднялося до критичних значень напруга, що дає вам можливість швидше зреагувати на дану подію.

Робоча температура

Одним з найбільш важливих параметрів для нормальної роботи обладнання є робоча температура. Таким чином, є необхідність підтримувати температуру в приміщенні, де встановлено обладнання, у заданих межах. Але цього не достатньо, крім цього є необхідність постійного контролю за температурою та у разі виходу з ладу терморегулюючої апаратури мати можливість швидко відреагувати та в максимально короткий термін усунути неполадки, не допускаючи поломки основного обладнання. Для цих цілей до контролера «Імпульс 112» необхідно підключити датчик STG2-OW-85 та встановити його в робочій зоні. Таким чином, встановивши датчик температури та налаштувавши пороги значень на контролері «Імпульс 112» ви будете отримувати екстрені повідомлення про вихід температури із заданих робочих параметрів.

Види застосування

Крім перерахованого вище контролер «Імпульс 112» можна використовувати для побудови системи управління та моніторингу за об'єктами водо-, тепло-, газопостачання. Для цих цілей було передбачено можливість підключення аналогових датчиків зі стандартизованими вихідними сигналами 0 .. 10, або 0 (4).. 20мА.

За допомогою датчиків можна відстежувати температуру теплоносія в системах опалення, або охолодження, води в системі водопостачання, тиск у замкнених системах тепло-, холодо-, газо-, водопостачання та багато інших параметрів від яких безпосередньо чи опосередковано залежить робота устаткування та об'єктів у цілому.

Аналіз даних отриманих завдяки системі моніторингу побудованого на базі контролера «Імпульс 112» дає можливість відстежувати та оперативно реагувати на зміни в роботі технічних майданчиків, що у свою чергу знижує витрати на обслуговування та ремонт обладнання.

Як видно з короткого опису, рішення віддаленого моніторингу за інженерними мережами та об'єктами, у разі його побудови на основі контролера «Імпульс 112» та лінійки датчиків до нього – дозволяє реалізувати гнучкі схеми віддаленого спостереження за об'єктом. Це дозволяє не тільки систематизувати роботу диспетчерських служб, але і без особливих зусиль реалізувати надійний моніторинг систем для приватного об'єкта.

Назад в: Диспетчеризація, Інформатизація 14-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
WMS: сучасні системи управління складом
WMS: сучасні системи управління складом

Якщо сучасний склад працює в автоматичному режимі, тоді безпомилкові системи стежать за рівнем освітлення та температурою, вільним та зайнятим...

Автоматизація заводу та його виробництва
Автоматизація заводу та його виробництва

У наш час – час стрімкого розвитку та впровадження інноваційних технологій часто постає питання автоматизації виробничих процесів. Що ж таке...

Що таке комплексна автоматизація підприємства?
Що таке комплексна автоматизація підприємства?

Для ефективного управління сучасним підприємством будь-якого профілю діяльності життєво необхідна система комплексної автоматизації. Що ж...

Всі статті