+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Поворотні IP-камери: переваги та недоліки

Поворотні IP-камери: переваги та недоліки

Поворотні IP-камери завойовують все більшу популярність та знаходять застосування, як в приватних домоволодіннях, так і в системах захисту об'єктів, самих різних сфер діяльності людини. У першу чергу споживача спокушає простота установки даного типу камер – її монтаж можливий у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Підключення проводиться за допомогою кабельного з'єднання, або мережі Wi-Fi. Однак поворотні IP-камери мають як переваги, так і недоліки. Докладніше про це в нашій статті.

Опис роботи IP-камери

Отже, як ви зрозуміли, IP-камери прості в установці – для того, щоб почати роботу з нею, досить присвоїти їй IP-адресу та підключити до вже існуючої локальної мережі. Дані камери характеризуються високою якістю зображення, одержуваного із застосуванням алгоритмів стиснення Motion JPEG та MPEG-4.

При побудові системи відеоспостереження з використанням IP-камер слід враховувати, що робота ведеться тільки з цифровими даними, переданими та оброблюваними в одній мережі. Аналогові дані, одержувані з камери, оцифровуються відеосервером, або це відбувається за допомогою самої камери. Потім дані записуються на відеореєстратор, як локальний, так і віддалений. Перегляд відеозображення може здійснюватися за допомогою персонального комп'ютеру, або на моніторах, підключених до IP-серверу.

IP-камера відеоспостереження

Вартість системи відеоспостереження на базі IP-камер трохи вище, ніж із застосуванням аналогових камер, проте функціонал значно ширше. На відміну від останніх, мережа IP-камер організовується значно простіше та дозволяє передавати по одному каналу дані з сотень пристроїв без втрати якості. Такі системи дуже гнучкі та легко можуть бути розширені за допомогою додаткових пристроїв.

Отже, підіб'ємо підсумки. Поворотні IP-камери мають такі переваги:

  • побудова систем будь-якої складності: від однієї камери до сотень пристроїв;
  • автономна робота (без комп'ютеру);
  • доступ з кожного місця, де є Інтернет, або локальна мережа;
  • відсутність необхідності в прокладанні нових мереж (використовуються існуючі);
  • трафік, що проходить через мережу, зашифрований, що виключає можливість перехоплення, підміни даних;
  • оцифровка зображення відбувається безпосередньо у камері, не створюючи навантаження на основне обладнання системи;
  • економія коштів за рахунок підтримки відкритих стандартів.

Відеокамери даного типу мають більш високу вартість у порівнянні з аналоговими камерами. Однак, загалом, за рахунок економії на прокладці мережі, а також можливості використання будь-якого мережевого та комп'ютерного обладнання, засобів зберігання даних – вартість розгортання таких систем істотно нижче.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 19-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають системи захисту об'єктів?
Які бувають системи захисту об'єктів?

Сучасні системи захисту об'єктів, призначені для того, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки, наприклад, будинки, школи, коледжу, складу,...

Міні камера відеоспостереження: прихована установка
Міні камера відеоспостереження: прихована установка

У наш час мініатюрні камери спостереження не є чимось недоступним. Експлуатація таких пристроїв цілком виправдана, оскільки вони покликані...

Комплексні системи безпеки на об'єкті
Комплексні системи безпеки на об'єкті

На сьогоднішній день, безпека є одним з основних критеріїв, що потрібно брати до уваги при проектуванні об'єкта, а також на стадії його...

Всі статті