+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Правила користування засобами пожежогасіння

Правила користування засобами пожежогасіння

У наші дні не рідко трапляються пожежі, та найчастіше люди просто не знають правила користування засобами пожежогасіння, що зазвичай призводить до великих пожеж. Адже, якщо людина знає всі правила пожежогасіння, вона ефективно зможе загасити пожежу, або в деяких випадках допоможе взагалі уникнути пожежі.

Освітні, адміністративні установи, заводи, склади, торгові центри та будь-які інші будівлі, в обов'язковому порядку, повинні бути забезпечені засобами пожежогасіння. Та в точній відповідності з місцевими правилами безпеки на випадок пожежі.

До основних та найголовніших засобів пожежогасіння, відносяться всі переносимі, або пересувні види вогнегасників, ящики з порошковими складами, вогнегасники та інше.

Правила користування засобами пожежогасіння

Правила користування засобами пожежогасіння, свідчать, що розміщувати пристрої для пожежогасіння, слід у легкодоступних місцях, причому розміщувати так, щоб вони не заважали евакуації людей у разі чого. Допускається встановлювати вогнегасники в шафах, але головне, щоб можна було побачити вогнегасник та візуально уявити, якої він форми, а також, щоб його можна було дістати без особливих зусиль.

Використання вогнегасника

Всі вогнегасники та інші засоби пожежогасіння, якщо вони не справні, наприклад, немає пломби, пошкоджений корпус, видно розрубати, повинні бути негайно замінені. Виявлені проблеми з засобами пожежогасіння, в ході регулярного огляду, повинні бути усунені. Також слід враховувати кількість розміщених в тому, чи іншому приміщення вогнегасників.

Для того, щоб розмістити засоби пожежогасіння у виробничих чи інших будівлях, як правило, повинні бути встановлені спеціальні пожежозахисні щити. У маленькому приміщенні, допускається розміщення одного вогнегасника. Кількість, місце та доступність розміщених засобів вогнегасіння, не визначається організацією, а задається місцевими правилами безпеки на випадок пожежі.

Всі ці правила прописані в кримінальному кодексі кожної держави, та порушення їх, може призвести як до звільнення та штрафу, так і до кримінальної відповідальності, у відповідності з кримінальним кодексом.

Взагалі правила користування засобам пожежогасіння, слід дотримуватися та ніколи не порушувати, адже саме ці правила можуть врятувати людям життя!

Назад в: Різне 19-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?
Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?

Вентиляція горища дуже важливий аспект будівництва Вашого будинку, оскільки є, перш за все складовою збереження та довговічності будови. Так...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Які бувають типи систем вентиляції?
Які бувають типи систем вентиляції?

Кожен з нас, навіть цього не помічаючи, щодня стикається з системами вентиляції. Вірніше з результатами її роботи. Завдяки їхній роботі ми...

Всі статті