Каталог
+380Показати номер

Прокладка кабелю в телефонній каналізації

Прокладка кабелю в телефонній каналізації

Короткі відомості з правил по прокладанню кабельних ліній в каналізації магістрального та місцевого призначення. При виконані робіт треба звернути увагу на якість матеріалів та забезпечити захист кабелю від зовнішніх впливів таких як: блискавка, гризуни, корозія, електромагнітні поля та інші фактори впливу.

Особливості прокладання кабелів

Усі кабелі в телефонній каналізації повинні бути плавно вигнуті по формі стінок телефонного колодязя, викладені на консолях з підкладками із руберойду або гуми, та пронумеровані номерними кільцями згідно норм технічного обліку обладнання та паспортизації ЛКС. У горизонтальних рядках кабелі повинні перехрещуватися. Розподільні кабелі повинні займати в каналізації верхні найближчі до місць вводу в будівлю канали.

Кабельні муфти повинні розташовуватись тільки в кабельних колодязях, установлення муфт у прольотах не допускається. У великих телефонних колодязях муфти повинні розміщуватись між консолями вздовж бокових стінок у шахматному порядку, а в малих – між консолями одна над іншою так, щоб їхні осі розташовувались в одній вертикальній площині.

Телефонна каналізація

Правильна прокладка кабелю в каналізації, в колекторах над тепломережею, водопроводом та іншими трубопроводами (крім газового) відбувається з певними правилами, відстань від трубопроводу до верху консолі повинно бути не менше 100 мм. У випадку паралельного проходження кабелів зв’язку та електричних кабелів в колекторах, кабелі зв’язку повинні розташовуватись на відстані 150 мм нижче електричних. У випадку вимушеного перехрещення з електрокабелями на відстані менше ніж 150 мм. Кабелі зв’язку повинні розміщуватись у трубах з ізоляційного матеріалу. Також треба зазначити про необхідність залишати при монтажі кабелю технологічний запас кабелю не менше 500 см.

З’єднання кабелів у каналізації зв'язку, на повітряних спорудах та кабелів, прокладених на стінах будинків проводиться за допомогою з’єднання жил кабелю одножильним з’єднувачем «скотчлок» та з’єднувальних муфт. Використовується два типи муфт: муфти поліетиленові та муфти термо усаджені.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 15-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті