+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Прокладка кабелю в телефонній каналізації

Прокладка кабелю в телефонній каналізації

Короткі відомості з правил по прокладанню кабельних ліній в каналізації магістрального та місцевого призначення. При виконані робіт треба звернути увагу на якість матеріалів та забезпечити захист кабелю від зовнішніх впливів таких як: блискавка, гризуни, корозія, електромагнітні поля та інші фактори впливу.

Особливості прокладання кабелів

Усі кабелі в телефонній каналізації повинні бути плавно вигнуті по формі стінок телефонного колодязя, викладені на консолях з підкладками із руберойду або гуми, та пронумеровані номерними кільцями згідно норм технічного обліку обладнання та паспортизації ЛКС. У горизонтальних рядках кабелі повинні перехрещуватися. Розподільні кабелі повинні займати в каналізації верхні найближчі до місць вводу в будівлю канали.

Кабельні муфти повинні розташовуватись тільки в кабельних колодязях, установлення муфт у прольотах не допускається. У великих телефонних колодязях муфти повинні розміщуватись між консолями вздовж бокових стінок у шахматному порядку, а в малих – між консолями одна над іншою так, щоб їхні осі розташовувались в одній вертикальній площині.

Телефонна каналізація

Правильна прокладка кабелю в каналізації, в колекторах над тепломережею, водопроводом та іншими трубопроводами (крім газового) відбувається з певними правилами, відстань від трубопроводу до верху консолі повинно бути не менше 100 мм. У випадку паралельного проходження кабелів зв’язку та електричних кабелів в колекторах, кабелі зв’язку повинні розташовуватись на відстані 150 мм нижче електричних. У випадку вимушеного перехрещення з електрокабелями на відстані менше ніж 150 мм. Кабелі зв’язку повинні розміщуватись у трубах з ізоляційного матеріалу. Також треба зазначити про необхідність залишати при монтажі кабелю технологічний запас кабелю не менше 500 см.

З’єднання кабелів у каналізації зв'язку, на повітряних спорудах та кабелів, прокладених на стінах будинків проводиться за допомогою з’єднання жил кабелю одножильним з’єднувачем «скотчлок» та з’єднувальних муфт. Використовується два типи муфт: муфти поліетиленові та муфти термо усаджені.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 15-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Будівництво СКС: застосування гофри та коробів
Будівництво СКС: застосування гофри та коробів

Сьогодні гофровані труби є обов'язковими елементами будь-якої серйозної та розгалуженої кабельної системи. Гофра активно використовується при...

Як замінити старі кріпильні елементи на нові?
Як замінити старі кріпильні елементи на нові?

Якщо на об'єкті замовника діє розгорнута і структурована кабельна система , до її складу в обов'язковому порядку входять кріпильні...

Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?
Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?

Будівництво ультрасучасних бізнес-центрів у великих містах сьогодні зовсім не рідкість. Це досить нове для нашої країни явище, тому ще не всі...

Всі статті