+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?

Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?

Короткі відомості з правил, для того щоб правильно зробити монтаж повітрянних кабельних ліній. При роботі повинні використовуватися спеціалізовані та сертифіковані матеріали що дасть можливість якісно та безпечно виконати монтаж. Габаритні розміри повітряних ліній повинні співвідноситься з розмірами конструкцій до яких вони кріпляться та не перевищувати мінімальної відстані між опорами та максимального натягу троса.

Монтаж кабельних ліній

Підвісні кабельні лінії розташовують на опорах повітряних ліній, або на інших опорах, на які підвішуються троси та кабелі до них. Основною вимогою до опор є відповідність механічної стійкості до навантаження від кабельної лінії з урахуванням впливу вітряних навантажень, обмерзання та ін. На опорах повітряних ліній припускається підвішування не більше ніж двох кабелів загальною ємністю до 100х2. На стальному оцинкованому тросі кабель підвішують за допомогою підвісів. Конструкція тросу повинна відповідати типу кабелю та довжині прольоту. Допускається підвішування десяти та двадцятипарних кабелів на оцинкованому дроті діаметром не менше 5 мм. Трос та провід не повинні мати з’єднань в прольоті та дефектів, які можуть пошкодити вільному переміщенню підвісів по ним. Тип та розміри підвісів повинні відповідати зовнішньому діаметру кабелю.

Підвіси вздовж кабелю розміщують рівномірно через кожні 350 мм. Підвіси повинні щільно облягати оболонку кабелю на дві треті його зовнішньої поверхні, вільно висіти на тросу та надійно кріпитись поясками.

Повітряні лінії

Троси на проміжних опорах повітряних ліній закріплюють за допомогою металічних консолей, а на кінцевих опорах – за допомогою клейм та струбцин. Кабелі з вмонтованим тросом закріплюють на проміжних опорах за допомогою спеціальних металічних консолей, а на кінцевих опорах трос відділяють від кабелю та закріплюють за допомогою клейм та струбцин. У місцях відділення тросу від кабелю на кабель з тросом накладають бандаж.

На кінцевих та кутових опорах кабель повинен мати запас у вигляді півкільця радіусом 200-250 мм. На проміжних опорах кабель повинен обгинати консоль знизу. Прямі муфти на підвішеному кабелі розміщують на відстані 400-450 мм від опори, а розгалужені – на відстані 600-700 мм. У випадку перехрестя високовольтних ліній напругою більше 1000 В організовуються підземні кабельні переходи.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 15-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Слабкострумні інженерні мережі для готелів
Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Як проводиться прокладка волоконно-оптичного кабелю?
Як проводиться прокладка волоконно-оптичного кабелю?

При прокладці кабелів зв'язку необхідно враховувати максимальні тягові зусилля, допустимі радіуси вигинів та прогинів для обраного типу кабелю,...

Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики
Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики

Телекомунікаційна шафа являеться досить практичним та раціональним рішенням при проектуванні та встановленні структурованих кабельних систем....

Всі статті