+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Правильна прокладка електропроводки в приватному будинку

Правильна прокладка електропроводки в приватному будинку

Дана стаття присвячена такому питанню: як здійснюється правильна прокладка електропроводки в приватному будинку? Що включає в себе ряд заходів, пов'язаних зі своєчасним проведенням даних робіт, з урахуванням особливостей приміщення, а також з урахуванням використовуваних матеріалів для електропроводки.

Слід прокладати електропроводку на стадії завершення будівництва будинку та приступання до опоряджувальних робіт. Оскільки прихована електропроводка має на увазі те, що прокладена вона буде під штукатуркою, або під іншими видами обробки стін приміщення.

Електропроводка проводиться з урахуванням характеристик самої будови, оскільки від матеріалу, використовуваного під час будівництва, будуть залежати способи прокладки електропроводки в приватному будинку.

Будинок з дерева

Наприклад, якщо будинок побудований з дерева, то слід застосувати особливі способи, які включають в себе те, що електропровід повинен бути поміщений в гофрований металевий, або іний шланг, а також при прокладанні електропроводу через стіни, слід поміщати провід в металеві гільзи або труби, з метою протипожежної безпеки.

Електропроводка в дерев'яному будинку

Також електропроводку в приватному будинку слід проводити з урахуванням вільного доступу до електропроводки, в разі потреби.

Цегельний будинок

Якщо будова виконана з блоків, цегли, то прокладку електропроводки в приватному будинку здійснюють шляхом розміщення електропроводів по внутрішніх стінах будівлі, з урахуванням всіх відгалужень, а також з урахуванням розміщення розеток, вимикачів, в зручних для користування місцях. Крім того, електропроводка може бути прокладена по стелі, підлозі або інше, в залежності від вимог замовника.

Слід враховувати підвищені електронавантаження на мережу електропостачання, оскільки в наших сучасних будинках присутня велика кількість сучасної електроапаратури, що потребує підвищеної потужності. У зв'язку з чим, слід використовувати більш потужні дроти більшого перетину, а також якісні та сертифіковані, що забезпечить вам надійний захист від виходу з ладу дорогої апаратури, та, що більш важливо, захист від загоряння, а значить безпеку людей.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що прокладка електропроводки в приватному будинку, має бути проведена виключно фахівцями, професіоналами здатними забезпечити надійну функціональність системи електропостачання приватного будинку.

Назад в: Електроживлення, Електрика 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як виконується заміна електропроводки в квартирі?
Як виконується заміна електропроводки в квартирі?

Заміна електропроводки відповідальна справа, що вимагає особливого підходу, та особливого роду знань, якими володіють виключно фахівці, до...

Огляд системи безперебійного електроживлення
Огляд системи безперебійного електроживлення

В даний час системи безперебійного живлення мають небувалу популярність в країнах СНД і Україні зокрема. Це обумовлено тим, що при тривалих за...

Які бувають види джерел безперебійного живлення?
Які бувають види джерел безперебійного живлення?

Пристрої безперебійного живлення (UPS) – це вторинні джерела електропостачання , призначення яких забезпечити обладнання, до якого він...

Всі статті