+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Принцип роботи та переваги супутникового телебачення

Принцип роботи та переваги супутникового телебачення

Супутникове ТБ дозволяє абоненту бути незалежним від сторонніх оплат. Оплата стягується тільки за фактом купівлі та встановлення телевізійного обладнання, а далі клієнт зможе насолоджуватися трансляціями улюблених каналів без додаткових витрат. Це дуже зручне рішення, яке з'явилося не так давно та вже заслужило довіру багатьох користувачів. Тому, в даній статті ми поговоримо про перевагах та принципі роботи супутникового ТБ.

Переваги супутникового телебачення

У переваги супутникового телебачення входить трансляція у форматі «MPEG-2». Такий формат дозволяє відображати картинку високої чіткості та передавати стереозвук. Технологія дозволяє виключити різноманітні перешкоди та шуми, дозволяючи зробити трансляцію максимально якісною.

Трансляція супутникового телебачення

Важливим плюсом є і те, що супутникове покриття поширюється на всю Україну, тому місце розташування абонента не грає ролі. Сигнал, що йде з супутника, дозволяє охопити більшу територію, наприклад, супутник, розрахований на передачу сигналу Європі, покриває й частину Азії.

Підключившись до супутникового мовлення, абонент сам вибирає бажані канали для перегляду, не прив'язуючись до пакетів різноманітних операторів. Тому, супутникове мовлення, досить вигідно та самим телеканалам, так як картинка завжди якісна, а це тільки підвищує престиж самої компанії.

Принцип роботи

Принцип роботи трансляції, полягає в обертанні супутника в межах екватора, та постійно знаходиться в одній точці, по відношенню об'єктів на земній поверхні. Сигнал мовлення передається за допомогою спеціального передавача та має певну діаграму напрямку, що дозволяє покрити необхідну територію.

Обладнання для прийняття сигналу, складається з супутникової антени, конвертера та тюнера. Тюнер, отримує сигнал з антени та декодує його в картинку зі звуком. Така технологія дозволяє підключити відразу декілька телевізорів від однієї антени, але з кількома тюнерами.

Якість сигналу залежить від діаметру супутникової тарілки. Діаметр ніяк не вплине на якість переданої картинки, але зможе поліпшити передачу сигналу при поганих погодних умовах. Супутникова антена завжди встановлюється на південь та перед нею не повинно бути зайвих перепон, які перешкоджали б передачі даних потоку сигналу.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 10-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Корпоративне телебачення та його переваги
Корпоративне телебачення та його переваги

У наш час мало хто знайомий з таким новим терміном як корпоративне телебачення. Що це і які у нього переваги ми розповімо в даній статті....

Технології телебачення «CableCARD» та її особливості
Технології телебачення «CableCARD» та її особливості

Технологія «CableCARD» має на увазі перегляд трансляції без додаткових пристроїв, таких як: тюнер, супутниковий ресивер , кабельна коробка....

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Всі статті