+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Застосування та експлуатація домофону

Застосування та експлуатація домофону

Безпека життя людей, збереження їх житла на даний час є одним з найбільш важливих питань. Зробити життя безпечніше – одне із завдань, яке переслідують фахівці, встановлюючи домофони у під'їздах будинків, перед входом в офіс або житлом. Тому правильна експлуатація домофону – запорука його тривалої та безаварійної роботи.

Застосування та експлуатація домофону

В даний час мало який офіс або житло обходиться без якого-небудь пристрою контролю доступу. Досить довго домофон вважали засобом охорони. Це не зовсім так. Домофон – це всього лише засіб контролю та може лише входити, як складова частина у загальний комплекс охоронних заходів. Домофони можуть, також мати додаткові функції, такі, як: оповіщення, моніторинг та ряд інших.

Домофони виконують функцію переговорного пристрою між зовнішньою та внутрішньою зонами. Домофон має дві частини: зовнішню – для роботи у зовнішній зоні та, відповідно, внутрішню – для роботи всередині. Зовнішня частина повинна бути виконана так, щоб вона могла працювати в умовах вулиці, тобто повинна бути стійкою до підвищеної вологості, сезонних та добових коливань температури. Крім того, вона повинна бути захищена від вандалів, бути вогне- та ударо-міцної, тому, що багато співгромадян обтяжені зайвим рівнем культури та повагою до законів та чужої власності або просто не знають, навіщо необхідно застосування та експлуатація домофону?

Комплектація домофону

Внутрішня частина повинна бути виготовлена так, щоб нею можна було зручно та комфортно користуватися тим, хто знаходиться всередині об'єкту, тобто тут діють інші критерії та, відповідно, вимоги до експлуатації домофону.

Встановлення домофону

Вимоги сучасних стандартів до встановлення та експлуатації домофонних систем досить гнучкі, що дозволяють монтувати та використовувати їх таким чином, щоб максимально знизити витрати при монтажі та дати можливість абонентам користуватися пристроями з підвищеним комфортом. Крім експлуатації пристрою як контролю доступу, на сьогоднішній день є можливість інтеграції домофону з іншими системами, такими, як: використання у вигляді внутрішньобудинкових комутаторів, інтеркомом, з'єднання з АТС, інтеграція з системами оповіщення та управління евакуацією, охоронної та протипожежної системами, системою відеоспостереження і так далі.

Одним словом, діапазон експлуатації домофонів досить широкий, це дозволяє застосовувати їх у багатьох сферах сучасного життя.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Облік робочого часу та контроль доступу
Облік робочого часу та контроль доступу

Контроль доступу – це система, що дозволяє контролювати персонал підприємства та стимулювати співробітників до досягнення підвищеної...

Контроль доступу та облік робочого часу співробітників
Контроль доступу та облік робочого часу співробітників

Коли керівництвом приймається рішення про впровадження системи управління та контролю доступу в офісі або на виробничому підприємстві, воно...

Принцип роботи домофона: склад та можливості
Принцип роботи домофона: склад та можливості

Допомогу в відсіванні небажаних відвідувачів, чужаків, бомжів, наркоманів та захисту своїх квартир та нежитлових приміщень вам надасть домофон....

Всі статті