+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Принцип роботи системи димовидалення

Принцип роботи системи димовидалення

Димовидалення являє собою складну систему, яка включає в себе наступні компоненти: клапани, ліхтарі, автоматика та пожежні датчики.

Всі вищевикладені складові дозволяють нам забезпечити автоматичне димовидалення в будь-якому приміщенні підприємства.

В нинішній час система виконується в комплексі з використанням загальних методів та застосуванням спеціальних пристроїв. Монтаж димовидалення може бути виконаний з інтеграцією в загальну систему вентиляції приміщення.

Призначення систем димовидалення:

  • запобігання поширенню диму від джерела виникнення вогню;
  • мінімізація наявності диму на шляху евакуації (забезпечення найбільш прийнятних умов для евакуації з будівлі людей);
  • запорука мікроклімату поза зоною вогню, що дозволяє нормально працювати співробітникам пожежогасіння;
  • захист людських життів;
  • захист майна від псування.

Принцип роботи системи димовидалення

Способи усунення диму включають в себе: ізоляцію джерела горіння, аерацію, а також систему примусового (механічного) усунення диму, до якої відноситься використання спец обладнання для управління переміщенням диму всередині будівлі за допомогою вентиляторів, повітроводів, детекторів та клапанів. Основним завданням системи є попередження розповсюдження диму від джерела виникнення вогню та наявності диму на шляху евакуації людей, крім того та забезпечення умов для роботи рятувальних служб поза вогнища загоряння. За нормами необхідно обладнати цією системою висотні будівлі та підземні приміщення, де немає природної вентиляції.

Люки димовидалення

Комплексні системи по димовидаленню складаються з пристрою для оповіщення про загоряння та димові датчики, спринклерів для подачі води, спеціальних димо- та вогнезагороджуючих клапанів, клапанів для видалення диму.

Принцип роботи системи димовидалення полягає в тому, щоб при усуненні диму використовувати вентилятори, які можуть знаходиться в двох режимах статичному та динамічному. Якщо виникла ситуація з задимленням, то при статичному режимі відбувається зупинка всіх вентиляторів для уникнення поширення диму, то вже при динамічному способі деякі вентилятори продовжують працювати в звичайному або спеціальному режимі. Вентилятори можна використовувати для усунення диму та подачі чистого повітря, та ще для створення зайвого тиску або виконувати ці функції послідовно.

Вентилятори щодо усунення диму призначені для швидкого відводу диму, що утворюються при пожежі та використовуються в аварійних системах витяжної вентиляції на виробництві та інших спорудах.

Назад в: Різне 21-06-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж промислової вентиляції у будівлі
Монтаж промислової вентиляції у будівлі

Монтаж промислової вентиляції у будівлі вимагає обов'язкового підключення до виконання цієї відповідальної роботи кваліфікованих фахівців,...

Прокладка слабострумних кабелів на дачі
Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами....

Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?
Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?

Вентиляція горища дуже важливий аспект будівництва Вашого будинку, оскільки є, перш за все складовою збереження та довговічності будови. Так...

Всі статті