+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Принцип роботи системи зовнішнього відеоспостереження

Принцип роботи системи зовнішнього відеоспостереження

У цій статті хотілося б поговорити на тему системи зовнішнього відеоспостереження. Сьогодні питання захисту об'єктів стає все більш актуальним, тому системи відеоспостереження користуються особливим попитом, оскільки в поєднанні з комплексною охороною периметру забезпечують надійний захист. Відеоспостереження об'єкта ведеться 24 години на добу та 7 днів на тижні, тобто постійно проводиться моніторинг об'єкту

Статистика показує, що грабежі та подiбне трапляються найчастіше на об'єктах, які захищені не в достатній мірі, тобто, охороняються тільки сторожами.

Види систем відеоспостереження

Системи відеоспостереження бувають як внутрішніми, так і зовнішніми та відрізняються один від одного не тільки параметрами, але й функціональністю, а також ціною.

Камера зовнішнього відеоспостереження

Камери відеоспостереження бувають чорно-білі та кольорові, стандартні та професійні, та в залежності від необхідності, слід підібрати систему відеоспостереження, відповідну саме вашого об'єкта, з урахуванням характеристик та кліматичних умов регіону.

Наприклад, чорно-білі відеокамери відрізняються чіткістю картинки та низькою собівартістю, тому, спираючись на параметри об'єкта та вимоги, що пред'являються системі відеоспостереження, можна підібрати  функціональне, але дешеве відеоспостереження, абсолютно точно відповідне саме вашому об'єкту.

Іноді встановлюють професійні системи відеоспостереження, якщо об'єкт вимагає підвищених заходів безпеки.

Монтаж зовнішнього відеоспостереження

Системи зовнішнього відеоспостереження слід монтувати під правильним кутом та на правильній висоті, оскільки від цього залежить загальний огляд системи відеоспостереження.

Слід враховувати наявність рослинності на об'єкті, та інші особливості об'єкту, які можуть затуляти огляд камери, що відіб'ється на якості результату роботи.

Враховуючи все вищесказане, можна з упевненістю сказати, що з даного питання слід звертатися виключно до фахівців, які знають толк у своїй справі, адже для них це щоденна робота. Вони допоможуть вам визначитися з вибором відеокамери, а також з її вартістю.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати відеоспостереження?
Як вибрати відеоспостереження?

Для того щоб ви змогли побудувати якісну систему відеонагляду, потрібно дотримуватися певних норм та етапів під час процесу встановлення. ...

Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження
Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження

Різновиди відеомоніторів системи відеоспостереження вражають своєю кількістю та різноманітністю, але слід розібратися в настільки великому...

Які бувають види відеоспостереження?
Які бувають види відеоспостереження?

При виборі того чи іншого відеоспостереження відразу виникає питання – які бувають види відеоспостереження та як у цьому розібратися?...

Всі статті