+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?

Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?

Характеристики та призначення установки порошкового пожежогасіння, говорять самі за себе, оскільки є ефективним засобом у боротьбі з полум'ям пожеж будь-яких класів.

Установка спрацьовує по команді пожежної сигналізації, або в автономному режимі, та включає в себе спеціальний порошок. При автоматичному спрацьовуванні на протязі секунди подається вогнегасний порошок, викидається разова кількість порошку.

Пінне пожежогасіння

Спрацьовує автоматична система при підвищенні температури. Пожежогасіння піною має ряд переваг, таких як, можливість погасити в оптимальні терміни, будь-який тип спалаху за короткий час та ефективно.

Пінне пожежогасіння

Пінне пожежогасіння, сьогодні, є найбезпечнішим видом боротьби з вогнем для людини. Безумовно, в разі необхідності проведення подібного роду робіт, слід звертатися до фахівців, які в оптимальні терміни зможуть змонтувати установку порошкового пожежогасіння, як і будь-які інші за вашим бажанням, правильно та грамотно, заручившись аналізом об'єкта, та визначившись з розробкою концепції, відповідно до проектної документації.

Монтаж та встановлення

Фахівці доставлять, відповідне для вашого об'єкта обладнання та матеріали, необхідні для монтування системи пожежогасіння в оптимальні терміни, включаючи налагодження системи, а також введення в експлуатацію. Установки порошкового пожежогасіння застосовуються для ліквідації вогнищ займання та локалізації вогню класів A, B та C, у тому числі, при загорянні електрообладнання та електроустановок під напругою, відповідно до НПБ 88-2001р. в приміщеннях близько 100м.куб. За умови відсутності людей у приміщені, або періодичного перебування людей короткий час, по необхідності виробничого процесу, з горючим навантаженням 50кг/м². У зоні гасіння пожежі повітряний потік не повинен перевищувати 1,5 м/с.

Установки порошкового пожежогасіння застосовують для забезпечення захисту електрокарів, аналогових об'єктів та кабельних споруд. Така установка локалізації та гасіння пожеж функціонує окремо від системи пожежної сигналізації. Всіма цими знаннями досконало володіють висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи, і тільки вони зможуть виконати подібного роду роботи швидко, грамотно, з тим, щоб система функціонувала в оптимальному режимі, у повній мірі гарантуючи безпеку людей та схоронність об'єкта.

Назад в: Різне 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як відбувається димовидалення з приміщення?
Як відбувається димовидалення з приміщення?

Димовидалення приміщень – це система подачі свіжого повітря, яку забезпечує припливно-витяжний протидимовий вентилятор, що запобігає поширенню...

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу
Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу включає до себе комплекс методів та заходів, покликаних забезпечити стабільний та...

Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції
Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції

Установка вентиляції – це копітка та серйозна робота, яка має на увазі під собою не тільки процес установки у відповідності з вимогами по...

Всі статті