+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити бездротову мережу для філії?

Як зробити бездротову мережу для філії?

У сучасних умовах, підключення до Інтернету офісу є нормою, що забезпечує роботу конкурентоспроможної компанії. І можна подумати, що з'єднати їх можна через Інтернет, але все ж розглянемо ситуацію коли це не можливо. Більше того, сьогодні потрібно, щоб всі користувачі ПК підприємства були об'єднані в одну локальну мережу – це суттєво спрощує виконання цілого ряду операцій та, як наслідок, підвищує продуктивність праці. Йдемо далі: якщо в компанії є філіал, потрібно, щоб і його співробітники були підключені до LAN головного офісу. Виникае питяння, як зробити бездротову мережу для філії?

Проектування безпровідної мережі

З'єднати відділення один з одним дозволяють безпровідні мережі – сьогодні вони є найзручнішим інструментом для з'єднання великої корпорації з філіями в інших містах та навіть іноземними представництвами. Так що професіоналам просто необхідно знати основні принципи її будівництва – давайте їх розглянемо:

У першу чергу потрібно сказати про те, як проектування безпровідних мереж здійснюється в залежності від відстані між філіями та головним офісом. Зазвичай в кожному відділенні створюється своя власна LAN, в яку входять ПК, КПК, ноутбуки, які працюють в зоні покриття Hot Spot. Ця локальна мережа приймає-передає сигнали від LAN головного офісу за допомогою маршрутизаторів. Із застосуванням антен, приймання-передавання можна здійснювати на відстань до 50 км, якщо філії компанії розташовані в сусідніх містах, то цих можливостей цілком вистачає.

Маршрутизатор

Але що робити, коли відділення та головний офіс розташовуються в різних областях, або навіть країнах, як зробити бездротову мережу для філії в такому випадку?

У подібній ситуації сигнал просто піде через кілька маршрутизаторів, що розташовуються на достатніх один від одного відстанях. Як ви розумієте, в цьому випадку головний офіс забезпечує централізоване управління всією мережею, всіма радіо параметрами встановлених у філіях точок доступу. Тому наступним кроком професіоналів стає настройка безпеки: впровадження політик користування, попередження атак, реалізація механізмів контролю діяльності користувачів. Паралельно з тим необхідно рівномірно розподілити навантаження на всі точки доступу кожної LAN (і головного офісу). Організувавши все таким чином, ви зможете забезпечити зручну роботу великої кількості людей, розділених сотнями і навіть тисячами кілометрів.

З урахуванням постійного зміцнення міжнародних торгових відносин впровадження безпровідних мереж можна сміливо вважати перспективним напрямком, заслуговує найпильнішої уваги з боку професіонала.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Види систем передачі даних
Види систем передачі даних

З ростом обсягів переданої інформації останнім часом між різними об'єктами та її приймачами, опишемо основні системи, які використовуються для...

Як обрати Wi-Fi мережу? Можливості Wi-Fi мережі
Як обрати Wi-Fi мережу? Можливості Wi-Fi мережі

Wi-Fi технологія являє собою мережеве обладнання для організації безпровідного мережі. Wi-Fi має безлічь можливостей та переваг, та дозволяє...

Характеристики информационных систем
Характеристики информационных систем

Характеристики інформаційних систем, обумовлюють ефективність та оперативність отримання якісної інформації, причому своєчасно і за...

Всі статті