+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Сьогодні Інтернет потрібен не тільки суспільно-розважальним закладам, житловим будинкам та комерційним офісам, торговим центрам, парковкам та іншим. Деяким Інтернет необхідний для організації, автоматизації та оптимізації робочих процесів, іншим – для відпочинку та веб-серфінгу.

Розглянемо приклад з підключенням Інтернету на автостоянках – він буде корисний як для власників подібних площ, так і для їхніх клієнтів (хай і в меншій мірі). Давайте подивимося, як має проходити професійне проектування бездротової мережі для автостоянок та що при цьому потрібно враховувати.

Монтаж бездротових мереж

Ми б хотіли виділити чотири загальних правила, актуальних для оснащення об'єкту будь-яких масштабів. Природно, в першу чергу необхідно забезпечити покриття мережі, домогтися того, щоб вона охоплювала всю автостоянку. Чіткий сигнал потрібен як на посту охорони, так і в найвіддаленішому куточку об'єкту. Тому необхідно встановити певну кількість точок доступу з розрахунку, що одна Hot Spot покриває відстань до 100 м, а якщо на автостоянці велика кількість колон, або перегородок – тільки 30-50 м.

Зверніть увагу, кожну точку потрібно монтувати таким чином, щоб фізичний доступ до неї був тільки у персоналу, що обслуговує об'єкт. Більш того, установка повинна бути проведена в тих місцях, в яких ризик виникнення пожежі, прориву опалювальних труб і тому подібних надзвичайних подій буде мінімальним.

Точка доступу

Далі настає етап створення LAN, в яку включають робочі ПК поста охорони, термінали оплати, системи автопаркінгу. Після розробки та впровадження в життя здійснюється налаштування маршрутизатора, комутатора та іншого обладнання на автостоянці. І, звичайно ж, життєво важливо розмежувати права доступу, тобто убезпечити створену локальну мережу. Потрібно щоб у персоналу автостоянки був один канал, а у клієнтів – інший. Більш того, при цьому необхідно зробити так, щоб користувачі першої групи не могли підключатися до комп'ютерних пристроїв другої, та навпаки. У загальному випадку настройка бездротових мереж зводиться саме до забезпечення безпеки та запобігання несанкціонованого доступу до чужих ПК, ноутбуків, КПК.

Автостоянки стають все більш сучасними, функціональними та технологічно оснащеними. Саме тому проектування бездротових мереж для подібних об'єктів є перспективним напрямком.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор
Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор

Серед активного мережного обладнання слід виділити такий пристрій, як маршрутизатор або, як його ще називають – роутер (router). Маршрутизатор...

Підключення комп'ютера до бездротової мережі
Підключення комп'ютера до бездротової мережі

До Інтернету може бути підключений як один комп'ютер, так і відразу декілька машин, з'єднаних між собою. На відміну від кабельних мереж, де...

Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?
Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?

Телекомунікаційні системи являють собою комплекс програмного та апаратного обладнання, який з'єднаний один iз одним в один ланцюг, що здійснює...

Всі статті