+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині

Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині

Будь-якому серйозному магазину з великим товарообігом треба автоматизувати процеси отримання та продажу продукції. Крім цього, його співробітникам необхідно постійно підтримувати ділове спілкування з цілим рядом постачальників, партнерів.

Тому в необхідності оптимізації роботи та підключення до Інтернету не виникає сумнівів. Додамо, що зробити це потрібно дешево та за допомогою сучасних методів.

Проектування та інсталяція бездротової мережі у магазині допомагає вирішити багато питань. Практика показує, що будь-якому магазину відмінно підходить та компактність і мобільність, яку дають Wi-Fi покриття. Але, як і в будь-якому іншому випадку, їх впровадження на об'єктах торгівлі пов'язано з урахуванням багатьох нюансів – давайте ж їх розглянемо.

Проектування безпровідної мережі

Сьогодні проектування безпровідних мереж має йти разом з розробкою дротових мереж – ми рекомендуємо створювати комплексну інфраструктуру, віддаючи перевагу розгорнутої СКС. Той же Wi-Fi відмінно підійде для підключення ПК до локальної мережі та виходу в інтернет, а можливості кабельної мережі будуть використані для телефонізації, установки моніторів та ТБ-панелей для розваги глядачів, монтажу камер, датчиків і інших пристроїв стеження. Саме така комбінація буде цілком зручною для бюджету замовника та дозволить зробити комунікаційні лінії найбільш повними.

Здійснюючи проектування бездротових мереж, потрібно приділити особливу увагу оптимізації процесів обліку товарів. Саме з цією метою необхідно встановити POS-термінали на робочих місцях касирів, підключити до створеної LAN системи автоматизації та складські ПК, продумати вибір зчитувачів штрих-коду.

POS-термінал

Звісно, монтаж бездротових мереж сьогодні актуальний як для маленьких магазинів, так і для величезних супермаркетів, скажемо більше – чим суттєвіше площі, тим серйозніше вигода від використання Wi-Fi та інших покриттів. Тому, в залежності від масштабів реалізованого об'єкта, необхідно визначити число точок доступу. Можливий варіант, коли вистачить та однієї Hot Spot, але в більшості випадків потрібно встановити відразу декілька, забезпечивши покриття всієї території об'єкту, включаючи адміністративні та господарські приміщення.

На відміну від компаній та організацій, магазини рідко змінюють своє місце розташування, тому проектування бездротових мереж та їх реалізація дуже вигідні: потрібно прокладати і обслуговувати менше кабельних ліній.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація інженерних систем в кафе та ресторані
Організація інженерних систем в кафе та ресторані

Сучасний рівень комфорту ресторану, бару, кафе багато в чому залежить від того, наскільки розвинені його комунікаційні лінії. Погодьтеся,...

Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи
Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи

Точка доступу Wi-Fi являє собою бездротову базову станцію, яка призначена для здійснення бездротового доступу до вже наявної провідної або...

Методи та засоби передачі даних
Методи та засоби передачі даних

Передача даних – фізичний процес. За фактом інформація переміщується від джерела до приймача. Вона існує тільки в момент передачі. До та після...

Всі статті