+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як підключити бездротові мережі Wi-Fi в медустановах?

Як підключити бездротові мережі Wi-Fi в медустановах?

Сучасні лікарні, клініки, центри потребують не просто в бездротовій мережі, а в автоматизованих засобах передачі та обробки інформації з можливістю виходу в Інтернет.

При інсталяції бездротової мережі не потрібно трудомісткого прихованого монтажу – організувати зону бездротового доступу деколи дешевше ніж виконувати кабельну розводку. Але навіть це не головне – важливо те, що бездротові мережі дають медперсоналу постійний доступ до джерела інформації.

Не відходячи від пацієнта, лікар може подивитися історію хвороби, всі аналізи та дослідження, внести потрібні зміни. З Wi-Fi таі подібними йому покриттями лікування стає сучасною та ефективною

Wi-Fi в медустановах

Згідно зі статистикою, монтаж бездротових мереж та їх інтеграція з СКС зараз здійснюється в 73% сучасних лікарнях, тому нам з вами, як професіоналам, просто необхідно знати те, як їх інсталювати.

Особливості процесу проектування та встановлення

Важливо забезпечити надійне та стабільне покриття точками доступу Wi-Fi – для цього необхідно встановити потрібну кількість точок доступу з розрахунку, що одна точка передасть сигнал на 30 м. Можна організувати підмережі по поверхах або відділенням, можна реалізувати єдину зону, щоб медперсоналу не потрібно було перепідключатися при пересуванні по лікарні, клініці, центру. Все залежить від ситуації, але в будь-якому випадку необхідно домогтися того, щоб бездротова мережа покривали всі медустанову, включаючи адміністративні приміщення та навіть прилеглу територію.

Точка доступу Wi-Fi

Тепер про розташування мережного обладнання: дуже важливо встановити їх так, щоб у разі необхідності до обладнання був вільний доступ, але тільки у техперсоналу медичного закладу. Не тільки хворі, але й медсестри або лікарі не повинні бачити точки доступу а, тим більше, якось втручатися в їх роботу. Монтаж обладнання в закритих місцях буде естетичним та дозволить уберегти обладнання від випадкових ушкоджень.

Дуже важливо грамотно з'єднати новостворене покриття з уже існуючою СКС. І монтаж бездротових мереж потрібно проводити з тим розрахунком, щоб вони могли замінити собою кабельні та забезпечувати виходом в інтернет всіх користувачів LAN медустанови. У зв'язку з цим актуально провести грамотне налаштування бездротової мережі: розподілити навантаження між точками доступу, забезпечити шифрування переданого сигналу, впровадити політики безпеки.

Це основні моменти, які повинні бути враховані при проектуванні та реалізації сучасного бездротового інтернет покриття медичних центрів, лікарень, клінік.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики

Волоконно-оптичний кабель фахівці вважають одним з найбільш перспективних видів кабельної мережевої продукції. Саме завдяки оптоволокну...

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів
Підключення до бездротової мережі навчальних закладів

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів, на перший погляд, абсолютно ні до чого, оскільки там вже є якісні кабельні мережі....

Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей
Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей

Комутатори забезпечують взаємодію комп’ютерів в мережі. Кожен персональний комп’ютер підключається до комутатора з допомогою кабелю...

Всі статті