+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке корпоративна телефонія?

Що таке корпоративна телефонія?

Проектування та установка корпоративної телефонії є найважливішим етапом в роботі будь-якого підприємства, починаючи від самої маленької фірми, яка працює зі штатом в 20 чоловік та закінчуючи величезним штатом людей, які обмінюються складними комунікаційними зв'язками і каналами один з одним.

Мережа офісів, або підрозділів вимагає можливості швидко та оперативно зв'язатися між різними представництвами та відділеннями.

Тим більше, в сучасному шаленому ритмі нетрадиційні канали зв'язку, територіальна розрізненість підприємств виходять на перший план, звільняючи місце для корпоративної телефонії. Корпоративна телефонія дозволяє здійснити масу комунікацій дляоператівной діяльності.

Корпоративна телефонія

Корпоративна телефонія надає Вам можливості здійснити великий спектр функцій, починаючи від відеоконференцій та закінчуючи системою зв'язку між різними офісними будівлями одного великого холдингу. Саме корпоративна телефонія є тією стратегічно важливою складовою, від якої залежить оперативне швидке прийняття рішення. Часто саме наявність багатьох каналів зв'язку, безлічі комунікаційних потоків уповільнюють процес прийняття рішень.

Корпоративна телефонія

Необхідність зібрати велику кількість інформації заважає швидкому мисленню. Але корпоративна телефонія істотно полегшує цей процес і робить його більш якісним. Крім того, будь-яке підприємство, яке здійснить проектування та встановлення корпоративної телефонії, може розраховувати на зниження витрат і витрат на додаткових співробітників і технічні можливості.

У зв'язку з цим важливо розуміти, що означають ключові терміни, що використовуються в галузі корпоративних комунікаційних мереж.

Аналогова, абонентська лінія – аналогова двухпроводная лінія для, абонентських пристроїв в АТС.

Вита пара – вид кабелю, з однієї, або декількох пар ізольованих проводів, скручених між собою (з певним числом витків в проміжку довжини).

Повітряний кабель – зовнішній кабель, прокладений по опорах між, або поза будівель без захисту від зовнішнього середовища.

Гофра – гофрована пластмасова гнучка труба захист для кабелю від фізичних ушкоджень.

Двовісний кабель – два ізольованих провідника в металевому екрані і в загальній оболонці. Застосовуються для кабельного телебачення, відеопріложеній.

Кабельна муфта – пристрій для з'єднання кабелів в єдину кабельну лінію.

Кабельна система – сукупність каналів для передачі сигналів, в систему входять і телекомунікаційні кабелю, і розетки і так далі.

Категорія кабелю – характеристика кабелю, що говорить про можливість кабелю до передачі даних на певній швидкості.

Коаксіальний кабель – ізольований провід всередині провідної циліндричної оболонки.

Паралельне підключення – включення двох або більше абонентських пристроїв в одне аналогову лінію.

Переполюсовка – сигнал в аналоговій лінії міняє полярність напруги, використовується для більш точного визначення відповіді і роз'єднання.

Спарене підключення – підключення двох різних телефонних номерів по одній телефонній лінії, при цьому можлива розмова тільки по одному з номерів одноразово.

Трехпроводка – застарілий протокол для з'єднання станцій.

Ущільнення каналів – технологія, що дозволяє по одному оптоволокну передавати одночасно декілька інформаційних каналів на різних частотах. Така технологія істотно збільшує пропускну здатність каналу, причому для використання такої технології можна використовувати вже наявні волоконно-оптичні канали. Завдяки чому стало можливим організовувати двосторонню багатоканальну передачу інформації по одному волокну. У загальному вигляді принцип роботи ущільнення каналів заснований на тому, що кожен лазерний передавач генерує сигнал у певній заданій частоті. Усі сигнали перед подачею по оптоволокну об'єднуються мультиплексором, а на приймаючій стороні поділяються завдяки Демультиплексор.

Ланцюг – кілька елементів мережі з'єднаних між собою.

Шлейф – кілька проводів в одній лінії.

Шлейфний спосіб – керуючий канал по двох проводах, по яких подається постійний струм.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 29-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
GSM мережа та можливості GSM систем зв'язку
GSM мережа та можливості GSM систем зв'язку

GSM (Global System for Mobile Communications) – глобальна система зв'язку з рухомими об'єктами) технологія зародилася в надрах компанії Group...

Офісна телефонія для декількох філій
Офісна телефонія для декількох філій

При відкритті нових офісів більшість компаній сьогодні роблять ставку на IP-телефонію . Відмова від аналогової телефонії зрозуміла, адже...

Що таке биллингова система?
Що таке биллингова система?

Перша білінгова система (БС) з'явилася в 1868 року. Та була призначена головним чином для операторів телеграфного зв'язку (для...

Всі статті