+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Безпровідну мережу для адміністративних установ

Безпровідну мережу для адміністративних установ

Судам, виконкомам, відділам культури та іншим адміністративним установам потрібен інтернет, причому хороший, стабільний, сучасний. Тому монтаж бездротових мереж на території цих об'єктів є більш ніж актуальним.

Завдяки бездротовим технологіям не потрібно проводити трудомістку прокладку кабельних ліній, достатньо встановити деяку кількість WAP, комутатор та сервер – та питання вирішене.

Особливості монтажу

Прокладаючи бездротові мережі в адміністративних установах, необхідно звертати увагу на наступні моменти.

Цілісність покриття – дуже важливо забезпечити єдину зону Hot Spot, в рамках якої будуть діяти всі користувачі з числа співробітників суду, ЖКГ, виконкому і тому подібних об'єктів. У зв'язку з цим на ділянках території адміністративної установи потрібно встановити точки доступу з розрахунку, що в будівлі зі стелями, стінами, перекрита одна WAP забезпечує покриття до 30 м.

Розміщення центрів Hot Spot – обладнання доцільно встановлювати там, де інтернет знадобиться в першу чергу. Сьогодні це кабінети начальників, бухгалтерія, архів – ми радимо монтувати WAP в безпосередній близькості від цих приміщень, а краще всередині. Природно, що встановлене обладнання не повинно бути помітним та повинно не заважати роботі співробітників та керівників адміністративного установи. Але при цьому важливо зробити так, щоб техперсонал міг легко дістатися до WAP для профілактики, заміни, або ремонту.

Розподіл навантажень – так як точки будуть монтуватися рівномірно, дуже важливо добитися того, щоб вони працювали в однаковому режимі. Якщо в одній частині адміністративної установи буде занадто багато одночасних підключень, обслуговування частини користувачів повинна взяти на себе сусідня WAP – їх зони Hot Spot перетинаються ще і з цією метою. Коли бездротові мережі настроюються, можливість переадресації повинна бути задана в обов'язковому порядку.

Надійність – як правило, інтернет-канал адміністративної установи не є відкритим, тим більше що складно уявити людину, якій це знадобилося б в ЖКГ, або будівлі виконкому. Тому дуже важливо усунути можливість несанкціонованого доступу – з цією метою мережа може бути побудована на основі авторизаційного центру, в ролі якого виступатиме серверний ПК. В обов'язковому порядку потрібно включити механізми шифрування сигналу та дотримуватися політики безпеки.

Сьогодні монтаж бездротових мереж виконується все частіше: за останні 2-3 року більше 20% адміністративних установ стали використовувати виключно wireless технології – цьому напрямку фахівці повинні приділяти увагу.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Система «розумний дім» в медичних установах
Система «розумний дім» в медичних установах

Для створення системи «розумний дім» для медустанов (лікарень, поліклінік) необхідно врахувати специфіку цих приміщень. Основний елемент...

Налаштування інформаційно-комунікаційних мереж
Налаштування інформаційно-комунікаційних мереж

Інформаційно-комунікаційна мережа є цілісною багатофункціональною системою каналів зв'язку, які забезпечують якісну передачу даних на різні...

Оптичні з'єднувачі: популярні роз'єми
Оптичні з'єднувачі: популярні роз'єми

З'єднувачі, або як їх ще називають: оптичні адаптери, каплери, оптичні розетки , використовуються в локальних обчислювальних мережах (ЛОМ) та...

Всі статті