+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити побудову бездротової мережі для стадіону?

Як зробити побудову бездротової мережі для стадіону?

Автоматизація та комп'ютеризація стадіону – норма сучасності: це показник зручності спортивного об'єкту. І для її забезпечення кращим варіантом стане побудова бездротової мережі. Щоб надати інтернет-канал, не потрібно прокладати сотні та тисячі метрів кабелю – економія очевидна. При цьому для виходу у всесвітню павутину люди не будуть нічого фізично підключати до своїх ноутбуків, нетбукам, КПК. Тому ми детально розглянемо, як зробити побудову бездротової мережі для стадіону?

Першочергове значення має забезпечення розгорнутого покриття, єдиного і без «мертвих зон», в яких вихід в Інтернет буде недоступним. Причому охоплювати таке покриття повинно не тільки адміністративні приміщення, кафе чи магазини та інші об'єкти інфраструктури стадіону, а й трибуни, на яких розташовуються вболівальники.

Побудова бездротової мережі

Мова йде про комп'ютеризацію та вихід в Інтернет великого спортивного об'єкту, тому потрібно обов'язково продумати питання навантаження. Причому важливо не тільки забезпечити достатньо широкий канал: в масштабах кожної підмережі необхідно розподілити сигнали між WAP так, щоб навіть в піковий час (наприклад, в перервах між футбольними таймами, або хокейними періодами) вихід у всесвітню павутину зберігався з будь-якої точки.

Wi-Fi на стадіоні

У випадку зі стадіоном проектування безпровідних мереж необхідно виконувати з розмежуванням. Пояснимо: у цьому випадку в Інтернеті потребує цілий ряд структур, спільнот, організацій. Вихід у всесвітню павутину потрібен відвідувачам та персоналу кафе, клієнтам та працівникам магазинів «фанатської» атрибутики, уболівальникам, журналістам та коментаторам. У кожної з цих груп користувачів повинна бути своя власна підмережа, в яку не буде доступу у користувачів іншого співтовариства. Наприклад, потрібно, щоб ті ж уболівальники не могли заходити в базу магазинів та бачити, що та кому ті продали – це ясно.

Питання настройки в цьому випадку є одним з найважливіших: необхідно продумати та реалізувати розмежування прав доступу, захистити кожну підмережу від випадкових проникнень та атак зловмисників, забезпечити безпеку та збереження особистої інформації користувачів усіх груп.

Безпровідні мережі активно впроваджуються в інфраструктуру найбільших спортивних об'єктів світу та, зокрема, Східної Європи, тому їх розробка дуже перспективна – професіонали просто зобов'язані тримати даний напрямок у фокусі своєї уваги.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Цифровий радіорелейний зв'язок: проектування та монтаж
Цифровий радіорелейний зв'язок: проектування та монтаж

Ми можемо бачити, що кабельні системи передачі інформації все більше йдуть у минуле – їх замінюють собою більш мобільні та зручні...

Як обрати Wi-Fi для офісу?
Як обрати Wi-Fi для офісу?

Сьогодні все більше підприємств переходять на Wi-Fi і тому подібний зв'язок, віддаючи перевагу його мобільності та зручності. Тому проектування...

Оптичні кабелі: різновиди та характеристики
Оптичні кабелі: різновиди та характеристики

Волоконно-оптичний кабель фахівці вважають одним з найбільш перспективних видів кабельної мережевої продукції. Саме завдяки оптоволокну...

Всі статті