+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Створення бездротової мережі для складу: вибір концепції

Створення бездротової мережі для складу: вибір концепції

Складські приміщення фабрик, магазинів, компаній просто потребують атоматизації та підключення до Інтернету, адже саме через них проходить весь товарообіг. Це супроводжується цілим рядом процесів: прийомом та відвантаженням продукції, сортуванням, облік, зберіганням, списанням.

Щоб запобігти всім помилкам, пов'язаних з людським фактором, дані операції варто оптимізувати та автоматизувати – для цього необхідно розробити та впровадити LAN, включивши в неї всі ПК складського приміщення, а також всю потрібну периферійну оргтехніку.

Звичайно, у комп'ютерів повинен бути вихід в Інтернет – тоді співробітники складу зможуть завжди бути на зв'язку з начальством та отримають всі інструменти для ділового спілкування.

Проектування безпровідних мереж

Створення бездротової мережі для складу є актуальним завданням для будь-якої професійної компанії, що пропонує клієнтам комплексні розробки. Тому ми і хочемо розповісти, на що орієнтуватися фахівцям при створенні та реалізації схеми підключення LAN на таких об'єктах.

В цьому випадку безпровідні мережі будуються за одним принципом: забезпечується покриття по всій території складу – з цією метою встановлюються точки доступу. Щоб був роумінг між зонами, Hot Spot'и повинні перетинатися.

А далі можна віддати перевагу одній із двох схем:

  • мережа з віртуальним контролером (керуючим мережевим пристроєм);
  • бездротова система з авторизаційним сервером.

У першому випадку сигнали від робочих ПК через комутатор йдуть на контролер, а після нього – на маршрутизатор. Таким чином саме віртуальний контролер є центральним елементом управління, що запобігає вторгненню та атакам, підтримує політику безпеки та курує роумінгом, що керує навантаженнями на точки доступу. За допомогою віртуальних елементів адмініструються розгорнуті за кількістю робочих місць, але при цьому прості в налаштуванні системи.

Комутатор

У другому випадку безпровідні мережі реалізуються таким чином, що сигнал з кожного ПК спочатку надходить на сервер авторизації. Якщо доступ дозволено, користувач може використовувати всі ресурси LAN, якщо ні – він блокується. Схожа ситуація та з виходом ПК в Інтернет: якщо сервер дає дозвіл, можна починати серфінг. Подібна схема дозволить задавати права доступу і є більш надійною, проте вона істотно складніше в настройці.

Згідно зі статистикою, проектування безпровідних мереж по першій та другій топології здійснюється в рівних пропорціях – вибір однієї з них залежить від того, які саме завдання потрібно вирішити на складському приміщенні.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?
Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?

Останнім часом підключення до Інтернету закладів громадського харчування та відпочинку стала нормою, і це є правильно. Вихід у всесвітню мережу...

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи
Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні системи передачі даних представлені великою кількістю систем, які успішно функціонують у сучасному суспільстві. Найпоширенішими...

Принципи побудови мереж передачі даних
Принципи побудови мереж передачі даних

Мережі передачі даних – це своєрідні термінали зв'язку, які використовують для того, щоб передати певні види інформації на різні відстані....

Всі статті