+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?

Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?

Сучасній людині потрібно, щоб вихід в Інтернет у нього не просто був, а був в самому зручному форматі. Саме тому такою популярністю стали користуватися безпровідні мережі – вони дарують користувачеві високий рівень комфорту.

З прокладених на їх основі Інтернетом людина не прив'язана до однієї точки в приміщенні – вона може вільно переміщатися по квартирі, будинку, офісу.

Тому сьогодні безпровідні мережі активно встановлюються в квартирах – опитування говорять нам, що в будинках у 63% відсотків інтернет-користувачів світу, сьогодні є своя точка доступу та з кожним днем ця цифра лише зростає.

Монтаж безпровідних мереж

Виникає питання, як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку? Давайте без зволікання переходити до того, як здійснити монтаж та які нюанси при цьому враховувати в обов'язковому порядку.

Необхідне обладнання: як правило, вистачає установки однієї точки доступу – як ви знаєте, потрібно мінімум устаткування і в цьому плюс бездротової мережі. При цьому, звичайно, важливо розташувати пристрій так, щоб замовник завжди міг дістатися до пристрою, але одночасно в недоступних місцях для дітей та домашніх тварин.

Підключення точки доступу

Налаштування: необхідно сконфігурувати підключення Інтернету та налаштування його таким чином, щоб вихід могла здійснювати потрібна кількість домашніх користувачів, що працюють на різному комп'ютерному обладнанні. У такій ситуації фахівці, що налаштовують бездротові мережі дійсно професійно, порадять широту каналу для забезпечення потреб усіх мешканців квартири та проведуть підключення та налаштування периферійного обладнання. Словом, роботи вистачить – в загальному випадку потрібно забезпечити VPN з'єднання, Port Forwarding, маршрутизацію.

Надійність: дуже важливо забезпечити належний рівень безпеки, щоб ніхто зі сторонніх не міг підключитися в зоні покриття та отримати доступ до інформації, що зберігається в комп'ютері користувача. Також важливо захистити користувача від атак зловмисників, тому, коли проводять монтаж, піклуються про методи шифрування сигналу. Забезпечити безпеку виходу в Інтернет – завдання професійної організації, що займається проектуванням та інсталяцією бездротової мережі.

Впевнені, через пару років понад 90% українських квартир будуть підключені до Інтернету саме за допомогою бездротових техгологій, тому всі фахівці просто зобов'язані встигати за розвитком даної технології та орієнтуватися у питанні, як підключити бездротову мережу в приватному будинку, або квартирі.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Основні види системи передачі інформації
Основні види системи передачі інформації

Останнім часом ми всі відчуваємо потребу в передачі інформації на певні відстані від джерела інформації до користувача чи системи її обліку. Ми...

Сучасні пристрої для передачі даних
Сучасні пристрої для передачі даних

Передача даних – це процес, який об'єднує велику кількість пристроїв, призначених для кодування, або перетворення інформації в графічні,...

Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій
Збереження пам'яток архітектури за допомогою ІТ технологій

Будинки, визнані архітектурними пам'ятками – це не тільки музеї під відкритим небом, а й ще діючі об'єкти, в яких нерідко розташовуються...

Всі статті