+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Правила проектування СКС для готелю

Правила проектування СКС для готелю

Будь-який сучасний готель, та не тільки п'ятизірковий, потребує розвиненої СКМ – з цим складно посперечатися. Кабельна мережа необхідна персоналу – вона дозволить оптимізувати роботу: полегшить прийом та виписку гостей, розміщення та видачу вільних номерів, надання висококласного сервісу. Без СКМ не обійдуться та клієнти – з нею вони зможуть дзвонити по міжміському зв'язку, дивитися сотню кабельних та супутникових каналів, користуватися інтернет-просторами.

Тому давайте залишимо питання актуальності та перейдемо до того, як потрібно прокладати кабельні мережі та які існують правила проектування СКС для готелю?

Правила проектування СКС

Правила проектування СКС нескладні та керуючись цими знаннями, фахівці зможуть створити повноцінне та продумане фізичне середовище, зручне як для персоналу, так і для клієнтів.

Увага до всіх елементів системи – в рамках реалізації проекту потрібно буде встановити навіть не сотні, а тисячі елементів комутації, точок з'єднання, кінцевих пристроїв. Професіонал просто зобов'язаний подбати про те, щоб розетками, виходами, роз'ємами було оснащено кожне службове приміщення і будь-який номер.

Прагнення до уніфікації – немає сенсу встановлювати десятки роз'ємів: в номері це виглядає не дуже естетично та може заплутати гостя, а в службовому приміщенні потрібно економити вільне місце. Тому необхідно монтувати уніфіковані виходи, до яких можна буде підключити комп'ютери та телефони, принтери та телевізори, факси та МФП – словом, будь-яке сучасне та актуальне обладнання.

Інтернетизація готелю життєво важлива – зазвичай значну частину клієнтів складають люди, що приїхали в місто по бізнесу. Тому дуже важливо забезпечити їм комфортний рівень комунікацій з діловими партнерами, тобто гарантувати вихід в Інтернет. Потрібно, щоб доступ в Інтернет був у кожному номері, необхідно забезпечити широкий канал (як мінімум, в 10 разів перевищує номінальні потреби готелю) – в такому випадку зв'язком зможуть без проблем користуватися як гості, так і персонал, причому навіть у моменти пікових навантажень.

Телевізійна кабельна мережа повинна бути сучасною – потрібно запропонувати гостю безліч каналів, щоб, відпочиваючи, він міг подивитися цікаву передачу, або трансляцію. При цьому важливо прокласти комунікаційні лінії таємно (для естетичності) та забезпечити можливість розширення, тобто підключення телевізійного обладнання в номерах.

Перегляд ТБ

Телефонне з'єднання залишається актуальним – для багатьох відвідувачів готелю дуже зручна можливість дзвонити по міжміському зв'язку – її варто реалізувати. Стаціонарні апарати потрібно поставити в кожному номері, організувавши до них легкий доступ – це основа продуманого проекту.

Ще одна порада: можна та потрібно поєднувати різні мережі між собою, наприклад, комп'ютерну та телевізійну, за допомогою ВОЛЗ – це зручно, раціонально, економно.

Орієнтуючись на вищеперелічені правила проектування СКС, група професіоналів зможе без складності проектувати та прокладати сучасні кабельні мережі в готелях найвищого рівня.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке інформаційно обчислювальні системи?
Що таке інформаційно обчислювальні системи?

Інформаційно-обчислювальна система (ІОС) – це комплекс, що складається зі спеціалізованого програмного забезпечення та одного (або кількох)...

Елементи СКС: комутаційне обладнання
Елементи СКС: комутаційне обладнання

Інсталяція кабельних мереж великих та малих масштабів була б неможливою без з'єднувальних елементів. Крім того, для організації серйозної...

Для чого необхідно ліцензійне ПЗ для бізнесу?
Для чого необхідно ліцензійне ПЗ для бізнесу?

Ліцензійна угода (ліцензія) – це договірна форма між правовласником ліцензійного ПЗ та користувачем. При продажу реалізованого програмного...

Всі статті