+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?

Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?

Окремі гілки великої компанії нерідко потрібно зв'язати між собою – це завдання для професіонала. Ми впевнені, практичний досвід Вам підказує, що проектувати та прокладати комунікаційні лінії між окремо розташованими будівлями повинні тільки професіонали.

Тому зараз ми підкажемо, на що потрібно орієнтуватися, реалізуючи монтаж кабельних мереж між головними офісами компаній та їх філіями.

Правила монтажу кабельних мереж

Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії? Для початку, необхідно врахувати відстань між окремо розташованими будівлями: залежно від цього вибирається те, яка волоконно-оптична лінія буде використовуватися, одно-, або багатомодова. За допомогою першої зазвичай комутують об'єкти, що знаходяться на значній відстані, за допомогою другої – будівлі, розташовані по сусідству, або недалеко один від одного. Так, якщо кабельна мережа повинна бути розгалуженою, але не протяжна, вибирайте багатомодові ВОЛЗ, в іншому випадку – одномодові.

Оптичний кабель

Пропускна здатність також має ключове значення: навіть при істотній відстані між двома будівлями дуже важливо побудувати таку комунікаційну лінію, яка змогла б витримувати пікові навантаження. Тому потрібно провести високошвидкісну магістраль з смугою, яка в 10 разів перевищує номінальне значення – тоді у всіх співробітників компанії завжди буде доступ до потрібних корпоративних ресурсів і вихід в інтернет, достатній для нормальної роботи.

Прокладаючи кабельні мережі від головних офісів підприємств до їх філіій, важливо відразу ж забезпечити можливість масштабування. Краще гарантувати запас, як мінімум, на 30-40%, щоб в разі розширення філії та установки нової техніки Вам не довелося прокладати додаткові комунікаційні лінії. Подібні роботи супроводжуються непотрібними витратами грошей, часу, сил, тому краще все передбачити заздалегідь.

Кабельна мережа головного офісу та його філій повинна бути побудована за єдиним принципом, за схожою схемою – універсальність також важлива. Потрібно, щоб все обладнання встановлювалося по одному стандарту, а комунікаційні лінії прокладалися схожим чином. Якщо схему головного офісу проектували не Ви, постарайтеся максимально її оптимізувати та актуалізувати, переорієнтувати на потреби філії і втілити в життя. З чітко структурованою та великомасштабною кабельною мережею підприємство отримає єдине середовище, яке максимально відповідає продуктивній роботі.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?
Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?

При будівництві об'єктів, в яких планується розміщення адміністративних установ – шкіл, лікарень, бібліотек і т. д. – ще на етапі будівництва...

Навіщо потрібна експлуатація кабельних мереж в офісі?
Навіщо потрібна експлуатація кабельних мереж в офісі?

Основа інформаційної кабельної мережі компанії – це структурована кабельна система ( СКС ). Вона дає можливість інтеграції всіх інженерних...

Основні компоненти СКС: різновиди та призначення
Основні компоненти СКС: різновиди та призначення

Будь-яка кабельна структурована система будується на основі компонентів, від їх якості залежить надійність та працездатність всієї кабельної...

Всі статті