+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Проектування та встановлення пінного пожежогасіння

Проектування та встановлення пінного пожежогасіння

У даній статті ми поговоримо про таку послугу як проектування та встановлення пінного пожежогасіння. Вона включає масу особливостей, знанням яких досконало володіють фахівці, до яких слід звертатися у разі потреби монтування системи пожежогасіння. Висококваліфіковані майстри володіють достатніми знаннями та навичками монтажу установок пінного пожежогасіння, що включають в себе, як облік параметрів встановлення, так та характеристики об'єкту, необхідні для стабільного та функціонального гарантування безпеки людей, що знаходяться у приміщенні, а також схоронності самого об'єкта що знаходиться всередині приміщення, майна та обладнання.

Автоматичні установки пінного пожежогасіння застосовуються для захисту хімічних та нафтохімічних виробництв, а також для захисту будь-яких легкозаймистих та горючих рідин, особливо тих, що зберігаються у великих кількостях.

Робота систем пожежогасіння

Існують різні системи пожежогасіння працюють аналогічно одна одній, але в установках пінного пожежогасіння застосовують дозатор або піно-змішувач, який працює автоматично та змішує в необхідних пропорціях воду з піноутворювачем з пінним зрошувачем, що, по суті, є генератором для піноутворення. У деяких системах не застосовуються піно змішувачі, а розчин піноутворювача готують заздалегідь в потрібних кількостях та зберігають його в спеціальних резервуарах.

Піноутворення, в свою чергу, ділиться на:

  • низьке;
  • середнє;
  • високе.

В зв'язку з чим, і самі установки пінного пожежогасіння поділяють на низько пінної кратності, середньої та високої. Причому низької кратності вважається піноутворення до 20, середньої від 20 до 200, а високої більше 200.

Пінне пожежогасіння

Діють установки пінного пожежогасіння за допомогою спринклерного методу та призначені для локалізації місцевого гасіння пожеж в приміщенні, у випадках неможливості застосування розпиленої води за тактико-технічними показниками.

Спринклерні установки пінного пожежогасіння повітряно-механічною піною, за принципом дії не сильно відрізняються від спринклерних водяних установок. Відмінність лише в тому, що водяні замінені на закриті автоматично діючі пінні спринклерні зрошувачі з дозуючим піноутворювачем.

Всіма тонкощами цієї сфери діяльності в повній мірі володіють фахівці, до яких і слід звертатися у разі потреби.

Назад в: Різне 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Яка буває вентиляція у приміщеннях?
Яка буває вентиляція у приміщеннях?

Під час будівництва промислових споруд, або житлового приміщення, слід продумати питання вентиляції будівлі, які мають бути вирішені в процесі...

Класифікація вогнегасників та правила їх використання
Класифікація вогнегасників та правила їх використання

Серед основних засобів пожежогасіння головну роль відіграють вогнегасники. Встановлено такий факт, що за наявності вогнегасників в приміщеннях,...

Для чого потрібне встановлення насосної станції пожежогасіння?
Для чого потрібне встановлення насосної станції пожежогасіння?

Встановлення насосної станції пожежогасіння здійснюється у будівлях підприємств, в офісних будівлях великих розмірів, а також у приміщеннях...

Всі статті