+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Програмне забезпечення комп'ютерних систем

Програмне забезпечення комп'ютерних систем

Основу системного ПЗ, становить сама операційна система. До прикладного програмного забезпечення комп'ютерних систем, відноситься різний софт, який дозволяє працювати з різними типами даних відразу ж після установки ОС. Наприклад, такі програми, як Microsoft Office Word, Paint, називаються прикладними. Також не можу не сказати про те, що програмісти, які створюють ці програми, теж діляться на дві групи, тобто програміст за написання системного ПЗ та програміст з написання прикладного ПО.

Операційна система – це певна кількість виконуваних програм, які забезпечують і навіть підвищують ефективність роботи ЕОМ. Слід зауважити, що однією з перших операційних систем, була ОС MS DOS. Disk Operation System - це текстова ОС. Операційна Система, повністю організовує роботу ЕОМ, вибудовує інтерфейс, зрозумілий користувачеві і використовує прикладне програмне забезпечення комп'ютерних систем, для відкриття і редагування тих, чи інших файлів.

Програмне забезпечення

З роками, комп'ютерні технічні засоби розвивалися, що призвело до того, що сфера використання ЕОМ збільшилась. Випущена в 1998 році операційна система Windows 98, вразила весь світ комп'ютерних технологій. Компанія Microsoft, представила публіці, першу Операційну Систему зі стабільно робочим інтерфейсом, причому не текстовим. Що вийшла в 2001 році Операційна Система Windows XP, стала воістину найвідовішою в усьому світі і найбільш використовуваною ОС. У даний же момент, активно використовуються Операційні Системи Windows 7 і Windows 8, які є справді великими творіннями компанії Microsoft.

Не варто забувати та про мережу Інтернет, яка дозволила не тільки набути доступ до абсолютно будь-якої інформації, але і спілкуватися з будь-якою людиною онлайн.

Робота за ПК

Програмне забезпечення теж не стоїть на місці. На даний момент прикладне ПЗ розвивається великими кроками. Так, наприклад, на даний момент існує, мабуть, найвідоміша програма графічний редактор, під назвою Photoshop, від компанії Adobe.

Нинішні програми володіють ІІ (Штучний Інтелект), і дозволяють дуже багато, що насправді захоплює. Прикладом, програма Tunatic, дозволяє розпізнавати музику, яка надходить в мікрофон. Також існують програми з ряду «Балакуни», які можуть спілкуватися з людиною, ні чим їм не поступаючись.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 21-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?
Як зробити побудова СКС у пам'ятці архітектури?

Не секрет, що багато будинків, визнані пам'ятками архітектури минулих століть, сьогодні використовуються організаціями для створення в них...

Етапи побудови кабельних мереж у приміщенні
Етапи побудови кабельних мереж у приміщенні

Впровадження кабельних мереж e будь-якому приміщенні складається з декількох основних етапів. Вивчення об'єкта базується на даних...

Що таке інформаційна система обробки даних?
Що таке інформаційна система обробки даних?

Ми живемо у світі інформації. З кожним днем кількість найрізноманітніших даних багаторазово збільшується, тому інформаційні системи обробки...

Всі статті